logo

برای تجربه همکاری لذت بخش با یک تیم حرفه ای حتماً با ما تماس بگیرید

jQuery(".tho-auto-off input").focus(function(){ jQuery(this).attr('autocomplete', 'off'); });

ما در عرصه کابینت سازی از انواع روکش برخوردار می باشیم. نوع روکشی که شما انتخاب میکنید بسیار مهم می باشد زیر را روکش های کابینت دارای کیفیت و جنس های متفاوت می باشد و مقدار چوب به کار رفته در این روکش ها را بیان می کند.به دلیل تنوع بالا در روکش ها مراجعه کنندگان با هر سلیقه ای می توانند به انتخاب کابینت مورد علاقه خود بپردازند.هر کابینت با روکش چوب مختلف دارای ویژگی ها ، کیفیت،قیمت و تنوع رنگی مختلف می باشد.در کل کابینت به دو دسته کلاسیک و کابینت آشپزخانه مدرن تقسیم میشود. به دلیل اینکه عمدتا سبک کلاسیک را چوب تشکیل میدهد،و چوب از نظر قیمتی بسیار پر هزینه می باشد،شما با انتخاب کابینت طرح چوب یا همان روکش میتوانید به انتخاب کابینت چوبی مورد علاقه خود بپردازید.

کابینت روکش چوب چیست؟

در کل روکش از جنس چوب، در انواع کابینت های مدرن و کلاسیک کاربرد دارد. امروزه در کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک هم ،از روکش استفاده میشود.معمولا ضخامت روکش ها بسیار کم بوده در نتیجه این ضخامت کم باعث میشود که این نوع کابینت آسیب پذیرتر باشد.حتما باید توجه داشته باشید که این نوع کابینت در مقابل حرارت،محیط مرطوب و مواد شیمیایی بسیار حساس می باشد.برای اینکه برای مصرف این کابینت خیالتان راحت باشد،بر روی این مدل کابینت از رنگ های ضد آب استفاده میشود تا از هر آسیبی به دور باشند.این کابینت از نظر ظاهری هیچ تفاوتی با کابینت تمام چوب ندارد.کابینت با از نظر ظاهری بسیار زیبا هستند.این روکش ها دارای تنوع بسیار بالایی می باشند و شما میتوانید به راحتی به نتخاب آن بپردازید.

 

 

تفاوت کابینت چوبی با کابینت روکش چوب چیست؟

از نظر ظاهری کابینت های تمام چوب بسیار زیباتر و طبیعی تر میباشند.اما از نظر هزینه ای کابینت با روکش از جنس چوب بسیار مقرون به صرفه ترمی باشد و کابینت با چوب طبیعی بسیار از نظر هزبنه ای بالا می باشد.از نظر دوام و استحکام، کابینت های تمام چوب مسلما دارای مقاومت و استحکام بالاتر می باشد درنتیجه کابینت با روکش، دارای استحام کمتری نسبت به کابینت چوبی برخوردار می باشد.

 

کابینت روکش چوب چیست؟

انواع کابینت روکش چوب:

به طور کلی کابینت با روکش  در سه دسته کابینت قرار دارد.کابینت های کلاسیک،کابینت های نئوکلاسیک و کابینت های مدرن. این روکش از نظر کیفیت به دو دسته تقسیم میشود،کابینت با روکش چوب طبیعی و کابینت با روکش چوب مصنوعی.

کابینت با روکش طبیعی:

کابینت با روکش مصنوعی:

 

کابینت با روکش مصنوعی

 

مزییت های استفاده از روکش چوب:

نحوه تولید کابینت با روکش چوب:

ابتدا ورق روکش چوب مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس،توسط دستگاه سی ان سی به ورق های خام ام دی اف متصل میشود.روکش ها مطابق با نظر و سلیقه مشتری قابلیت ابزار خوری دارند.رنگ روکش هم طبق نظر مشتری قابل انتخاب می باشد.

 

 

نحوه تولید کابینت با روکش چوب

 

مقایسه روکش چوب طبیعی با روکش چوب مصنوعی:

انواع رنگ کابینت با روکش چوب:

این دسته از رنگ کابینت، معمولا شامل رنگ های روشن چوبی و رنگ های سفید می باشد.

این دسته از رنگ کابینت ،شامل رنگ های تیره چوبی می باشند این رنگ ها شامل:مشکی طوسی و انوع رنگ های تیره چوبی می باشد.

 

انواع رنگ کابینت با روکش چوب

نتیجه گیری:

کابینت های با روکش بسیار از نظر هزینه ای مقرون به صرفه بوده و این نوع کابینت دارای رنگ بندی و تنوع بسیار بالایی می باشد.این کابینت ها دارای استحکام ،مقاومت و طول عمر بسیار بالایی می باشند.این نوع کابینت مناسب برای افرادی که با چوب و طرح چوب آرامش میگیرند بسیار مناسب می باشد.شما میتوانید برای انتخاب کابینت آشپزخانه جدید خود از انواع کابینت با روکش با طرح های گوناگون استفاده کنید.

شرکت سلام هنر چوب با طرح ها و مدل های مختلفی در زمینه انواع روکش کابینت ،در خدمت شما هستیم، خاص بودن را تجربه کنید. ارائه طرح هایی خاص و منحصر به فرد طبق هر آنچه که مشتری در ذهن می پروراند. ایده و طرح از شما، پیاده سازی از شرکت سلام هنر چوب.شما میتوانیدقیمت انواع کابینت آشپزخانه را با مشورت از همکاران ما در مجموعه سلام هنر چوب بپرسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *