logo

برای تجربه همکاری لذت بخش با یک تیم حرفه ای حتماً با ما تماس بگیرید

jQuery(".tho-auto-off input").focus(function(){ jQuery(this).attr('autocomplete', 'off'); });

امروزه انواع کابینت های خاص و زیبا با متریال گوناگون ،وارد بازار ساخت کابینت شده است.از آنجایی که آشپزخانه ها در عصر جدید معمولا به صورت اوپن می باشند،به همین دلیل نمای ظاهری آن تاثیر بسیار زیادی در زیبایی منزل شما دارد.به دلیل تنوع بسیار زیاد در عرصه کابینت همه ی افراد با سلیقه های متفاوت میتوانند به دنبال کابینت ایده آل خود بروند.شما با دانستن مزایا و معایب کابینت ها، میتوانید به راحتی کابینت مد نظر خود را انتخاب کنید.شما عزیزان حتی با دانستن قیمت یک کابینت ،میتوانید در تصمیم گیری انتخاب نوع کابینت خود آگاه تر باشید.کابینت آشپزخانه مدرن،دارای ویژگی ها و متریال خاص و زیبا می باشد که در زیبایی دکوراسیون یک آشپزخانه نقش اساسی دارد. در ادامه به مبحث انواع کابینت آشپزخانه نیز می پردازیم:

ویژگی کابینت های گلاس:

کابینت های گلاس به دلیل ظاهر بسیار زیبایی که دارند ،جزء انواع کابینت آشپزخانه می باشد که طرفداران زیادی دارد.کابینت های ،های گلاس ابتدا به صورت ام دی اف خام بوده سپس طی مراحلی روکش  های گلاس روی ورقه خام ام دی اف قرار میگیرد و به کابینت  های گلاس تبدیل میشود.

مزییت های کابینت های گلاس:

ویژگی کابینت های گلاس

ویژگی کابینت ام دی اف:

نام دیگر کابینت های ام دی اف ،نئوپان می باشد.این کابینت سه لایه بوده به همین دلیل بسیار مقاوم و مستحکم می باشد.جنس کابینت های ام دی اف از فیبر می باشد. در ساخت کابینت های ام دی اف از فیبر سخت و فیبر نرم استفاده میشود.کابینت های ام دی اف ،ظاهرا شبیه به چوب می باشند.اما از جنس چوب نیستند.معمولا کابینت لوکس آشپزخانه،از جنس ام دی اف نمی باشد.

مزییت های کابینت ام دی اف:

ویژگی کابینت ام دی اف

ویژگی کابینت ممبران:

در کابینت آشپزخانه جدید بیشتر ازکابینت ممبران استفاده میشود.کابینت ممبران در واقع نوعی روکش pvc می باشد.کابینت های ممبران در ابتدا نوعی ام دی اف خام هستند، سپس طی مراحلی روکش pvc روی آن زده میشود و به کاینت ممبران تبدیل میشود.

مزییت های کابینت ممبران:

ویژگی کابینت ممبران

ویژگی کابینت انزو:

کابینت انزو از جنس وکیوم می باشد.در واقع اکثر کابینت ها در ابتدا از جنس ام دی اف خام می باشند،کابینت انزو هم از همین دسته می باشند.ام دی اف خام طی یک سری مراحل روکش وکیوم زده میشود و سپس به کابینت انزو تبدیل میشود.

مزییت های کابینت انزو:

ویژگی کابینت انزو

ویژگی های کابینت چوبی:

کابینت تمام چوب به کابینتی گفته میشود که از جنس چوب اصل ساخته میشود.این کابینت ها از چوب درختان نظیر:افرا ،گردو و…ساخته میشود.این کابینت دارای طرح ها و رنگ های بسیار زیبایی می باشد.کابینت های چوبی از نظر قیمتی بسیار هزینه بالایی دارند .اما اگر شما طرفدار کابینت چوبی هستید،اما از نظر هزینه توانایی پرداخت آن را ندارید،کابینت های طرح چوب گزینه بسیار خوبی برای شما می باشد زیرا این نوع کابینت ازنظر قیمتی بسیار مقرون به صرفه می باشد.

مزییت های کابینت چوبی:

ویژگی های کابینت چوبی

انواع کابینت از نظر جنس:

انواع کابینت ها از نظر جنس چه فرقی باهم دارند؟

انواع کابینت به جز کابینت فلزی که دیگر در بازار به فروش نمیرسد و طرفداری هم ندارد،در بازار بسیار زیاد می باشد.در صنعتی کابینت دو سبک کابینت داریم :

  1. کلاسیک

  2. مدرن

  3. نئوکلاسیک

در هر دو سبک کابینت، انواع کابینت موجود می باشد .که هر فرد مطابق با سلیقه خود ،کابینت مورد علاقه اش را انتخاب کند.البته که سبک کابینت انتخابی مشتری بستگی به وسایل و دکوراسیون منزل او دارد و مطابق با سبک وسایل چیدمانی خانه او به او کابینت مدرن یا کلاسیک پیشنهاد میشود.

کابینت های انزو ،کابینت های تمام چوب،کابینت های ام دی اف ،کابینت های ممبران و…شامل کابینت های کلاسیک می باشد.

کابینت های ام دی اف ،کابینت های  های گلاس،کابینت های پلی گلاس و…شامل کابینت های مدرن می باشد.

کابینت های نئوکلاسیک ترکیبی از کابینت های مدرن و کلاسیک می باشند.

نتیجه گیری:

امروزه مطابق با سلیقه تمام مراجعه کننده ها برای انتخاب کابینت تنوع موحود میباشد.با گذر زمان کابینت های زیبا و متنوع جای خود را به کابینت های فلزی ساده داده است.کابینت ها اولین چیزی است که در فضای آشپزخانه خودنمایی میکند.بنابراین باید توجه کنید که برای انتخاب کابینت مورد نظر خود از چه شرکتی کابینت خود را خریداری میکنید.

مجموعه سلام هنر چوب ،اقیانوسی از بهترین ها برای همه می باشد.از این فرصت استثنایی استفاده کنید و کار های مجموعه سلام هنرچوب را در گزینه های انتخابی خود قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *