logo

برای تجربه همکاری لذت بخش با یک تیم حرفه ای حتماً با ما تماس بگیرید

jQuery(".tho-auto-off input").focus(function(){ jQuery(this).attr('autocomplete', 'off'); });

آشپزخانه های ایرانی در همه جای دنیا معروف به گرم بودن فضا می باشد که این حس به طور کامل از وجود کابینت ها در آشپزخانه نشات میگیرد. رنگ و طرح کابینت است که به فضای آشپزخانه نشاط و صمیمیت می بخشد، درنتیجه باید هنگام انتخاب طرح مورد نظرتان تمام جوانب لازم را در نظر بگیرید. برای قرار دادن کابینت آشپزخانه جدید، بهتر است که با افراد متخصص در زمینه کابینت سازی در ارتباط باشید. در هر سال یک سری کابینت باب روز می شود که در آن سال بسیار جدید و جذاب است. همانطور که میدانید کابینت ها در دو سبک مدرن و کلاسیک موجود می باشد که هر سال در هر یک از این سبک ها دسته هایی اضافه می شود. در واقع پایه اصلی این کابینت ها یکی می باشد، فقط کمی در ظاهر و رنگ آن تغیر به وجود می آید. اگر شما ساکن مناطق 1 و 2 تهران هستید بر روی کابینت سازی در منطقه 1 و2 تهران کلیک کنید.

 

 

کابینت آشپزخانه ایرانی جدید

بیشتر بخوانید: بهترین چوب برای ساخت کابینت آشپزخانه

 

انواع سبک کابینت آشپزخانه ایرانی جدید

این سبک از نظر ظاهری بسیار با کابینت های سبک مدرن تفاوت دارد. سبک کلاسیک دارای ظاهری تقریبا شلوغ می باشد که دارای ستون، سرستون و تاج می باشد. معمولا برای این سبک از چوب طبیعی استفاده میشود، درغیر این صورت از روکش چوب استفاده می شود. این نوع کابینت دارای دستگیرهه های مجلل و شلوغ می باشد. اگر شما علاقه خاصی به سبک های سنتی و قدیمی دارید، کلاسیک گزینه خوبی برای دکور منزل شما می باشد.

این سبک دارای ظاهری ساده می باشد که بر روی آن هیچ منبت و یا ابزارخوری انجام نشده است. دسته های تعبیه شده بر روی آن بسیار ساده می باشد، حتی در بعضی مدل های سبک مدرن هیچ دسته ای بر روی آن قرار نمی گیرد. برای کابینت آشپزخانه مدرن، معمولا از رنگ های ساده و نود استفاده می شود.

این سبک مخلوطی از دو سبک مدرن و کلاسیک می باشد. کابینت نئوکلاسیک در مقایسه با کلاسیک دارای ظاهری بی آلایش می باشد و در آن حد دارای تجملات و شلوغی نمی باشد. اما در حد سبک مدرن هم صاحب بی آلایشی مطلق نمی باشد.

 

انواع کابینت کلاسیک آشپزخانه ایرانی جدید

 

رنگ های متداول در کابینت های کلاسیک

 1. قهوه ای
 2. طوسی
 3. دورنگ
 4. سفید
 5. کرم

 

انواع کابینت مدرن آشپزخانه ایرانی جدید

 

رنگ های متداول در کابینت های مدرن

 1. زرد
 2. کرم
 3. آبی
 4. قرمز
 5. سفید
 6. مشکی
 7. زرشکی
 8. طوسی
 9. قهوه ای
 10. سبزآبی
 11. طرح چوب
 12. خاکستری
 13. ترکیب دو رنگ با یکدیگر

 

 

رنگ های متداول در کابینت های مدرن

بیشتر بخوانید: کابینت چوب ملچ چیست؟

 

انواع کابینت نئوکلاسیک آشپزخانه ایرانی جدید

 

رنگ های متداول در کابینت های نئوکلاسیک

 1. آبی
 2. کرم
 3. سبز
 4. سفید
 5. طوسی
 6. مشکی
 7. قهوه ای
 8. نسکافه ای

 

ویژگی آشپزخانه ایرانی جدید

امروزه آشپزخانه های ایرانی جدید، از سبک کلاسیک و قدیمی فاصله گرفته است و دارای رنگ هایی جدید و خاص می باشد. در عین حال که این سبک کاملا خاص می باشد، اما متفاوت از آشپزخانه های غربی می باشد. آشپزخانه های ایرانی باید نمایان و نشان دهنده ایرانی بودنش باشد. شما میتوانید با به کار بردن اکسسوری و اشیاء که نشان دهنده یک آشپزخانه ایرانی است فضای آشپزخانه خود را تغیر دهید. معمولا در آشپزخانه های ایرانی از ظروف مسی و سنگی استفاده می شود.

 

ویژگی آشپزخانه ایرانی جدید

بیشتر بخوانید: تفاوت کابینت ملامینه و ام دی اف

 

نتیجه گیری 

اگر شما به دنبال طرح های متفاوت و خاص برای آشپزخانه خود هستید، با خواندن این مطلب درباره کابینت آشپزخانه ایرانی جدید میتوانید به نتیجه ای درست در این باره برسید. برای دیدن انواع مدل های کابینت لوکس آشپزخانه بر روی این لینک کلیک کنید.

با مجموعه سلام هنر چوب، فضای خانه تان را زیباتر از هر موقع کنید. از آنجایی که آشپزخانه قلب خانه می باشد و اگر دارای ظاهری ناخوشایند باشد بر روی زیبایی کلی منزلتان تاثیر خواهد گذاشت. قلب هر آشپزخانه ای نیز کابینت های آن است پس قلب آشپزخانه تان را خاص نگه دارید تا قلب خانه تان زیبا شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *