logo

برای تجربه همکاری لذت بخش با یک تیم حرفه ای حتماً با ما تماس بگیرید

jQuery(".tho-auto-off input").focus(function(){ jQuery(this).attr('autocomplete', 'off'); });

اگر شما به دنبال یک طراحی شیک و ویژه برای کابینت آشپزخانه جدید خود می باشید، کابینت آشپزخانه دوطرفه جزو انواع چیدمان جدید کابینت است. البته که برای اجرا کردن این نوع کابینت، حتما باید مساحت آشپزخانه مورد نظر را در نظر گرفت سپس اقدام به اعمال کابینت کرد. از آنجایی که اغلب بانوان بیشتر زمان خود را در طی روز و هفته در آشپزخانه می گذرانند، پیشنهاد می شود حتما از آیتم های با کیفیت برای این فضا استفاده شود.

 

کابینت آشپزخانه دو طرفه چیست؟

از آنجایی که بیش از چند سال است آشپزخانه ها به صورت اپن در خانه ها دیده می شود، به همین دلیل بهتر است از کابینت های زیبا و خاص جهت دکوراسیون آشپخانه استفاده نمود. زیررا آشپزخانه ی اپن در دیده کل خانه است و میتواند در زیبایی دیگر قسمت های خانه هم نیز تاثیر بسزایی داشته باشد. اگر فضای آشپزخانه ی شما بزرگ است یا دارای متراژ متوسطی می باشد، باید گفت کابینت آشپزخانه دوطرفه گزینه بسیار عالی می باشد. چیدمان کابینت به صورت دو طرفه، میتواند تاثیرات بسزایی در بزرگ و وسیع دیده شدن آشپزخانه داشته باشد. کابینت آشپزخانه دو طرفه میتواند در منحصر به فرد دیده شدن آشپزخانه تاثیر فراوانی داشته باشد. این کابینت بسیار جا دار است و از نظر قیمتی بسیار مقرون به صرفه می باشد. این گونه کابینت اغلب برای آشپزخانه هایی به شکل مستطیل و مربع قابل اجرا می باشد.

 

کابینت آشپزخانه دو طرفه چیست؟

بیشتر بخوانید: بهترین چوب برای ساخت کابینت آشپزخانه

انواع کابینت آشپزخانه دو طرفه

 1. کابینت ال (L) شکل

  این مدل کابینت برای اشپزخانه های کوچک تا متوسط تعبیه شده است، که اجرای آن برای فضاهای کوچک سبب می شود تا وسایل زیادی را درون کابینت ها جای داد. شکل قرار گیری این نوع کابینت به نحوی می باشد که به صورت عمود بر یکدیگر قرار دارند. این طرح سبب می شود تا فضای آشپزخانه را بزرگ تر از چیزی که هست نشان دهد.

 2. کابینت یو (U) شکل

  این مدل کابینت برخلاف نوع کابینت قبلی، برای آشپزخانه های بزرگ و جادار بسیار کاربردی می باشد. این نوع چیدمان در آشپزخانه ها سبب می شود تا فضا را دلباز و وسیع نشان دهد.

برای دیدن انواع کابینت لوکس آشپزخانه بر روی لینک کلیک کنید.

مزایای کابینت آشپزخانه دو طرفه

 

مزایای کابینت آشپزخانه دو طرفه

بیشتر بخوانید: کابینت آشپزخانه پی وی سی

 

به روزترین انواع کابینت آشپزخانه دو طرفه

امروزه سبک مدرن در بین عموم دارای طرفداران زیادی می باشد، که دلیل اصلی آن این است که افراد، بیش تر به سمت دکوراسیون ساده و بی آلایش روی آورده اند. در سبک مدرن، اغلب اوقات برای کابینت ها از دستگیره استفاده نمی شود و بر روی بدنه کابینت هیچ گونه کنده کاری و منبت دیده نمی شود. بلکه سطح این کابینت دارای سطحی صاف و یک دست می باشد. سعی کنید در کنار کابینت های مدرن، هیچ گاه از اشیاء سنتی و کلاسیک استفاده ننمایید. از مزییت های اصلی کابینت به سبک مدرن این است که، به کار بردن آن سبب می شود فضا را بزرگتر از چیزی که هست نشان دهد. به روز ترین کابینت های مدرن به شرح زیر می باشد:

 1. کابینت مدرن به شکل منحنی
 2. کابینت مدرن با ترکیب دو یا چند رنگ
 3. کابینت مدرن با رنگ آمیزی نود(خنثی) مانند: سفید، طوسی و…

 کلاسیک جزو مدل هایی است که، از گذشته تا به اکنون رایج بوده است و هیچ گاه قدیمی نمی شود. در نتیجه در تمام برهه ها جزو جدیدترین کابینت های موجود در بازار ساخت کابینت بوده و قدیمی نمی شود. کابینت های کلاسیک به دلیل ابزار خوری شلوغی که دارد، جزو لوکس ترین و مجلل ترین کابینت ها می باشد. به روز ترین کابینت های کلاسیک به شرح زیر می باشد:

 1. کابینت کلاسیک طرح چوب
 2. کابینت کلاسیک ممبران
 3. کابینت کلاسیک چوبی

کابینت های ام دی اف جزو مقرون به صرفه ترین ها می باشد، زیررا از قیمت نسبتا پایینی بر خوردار است. مصرف کابینت های ام دی اف میتواند به حفظ محیط زیست کمک کند، چرا که درخت های کمتری در معرض قطع شدن قرار میگیرند. به روز ترین کابینت های ام دی اف به شرح زیر می باشد:

 1. کابینت ام دی اف نئوکلاسیک
 2. کابینت ام دی اف کلاسیک
 3. کابینت ام دی اف مدرن

کابینت های چوبی اغلب ساخته شده از چوب طبیعی درخت می باشند و دارای دوام تقریبا بالایی می باشد. این کابینت با توجه با چوب درختی که از آن برگرفته شده است، دارای رنگ بندی متنوعی می باشد. به روز ترین کابینت های چوبی به شرح زیر می باشد:

 1. کابینت با چوب افرا
 2. کابینت با چوب کاج
 3. کابینت با چوب بلوط
 4. کابینت با چوب گردو
 5. کابینت با چوب توس
 6. کابینت با چوب راش
 7. کابینت با چوب آبنوس
 8. کابینت با چوب توسکا
 9. کابینت با چوب صنوبر
 10. کابینت با چوب گیلاس
 11. کابینت با چوب هیکوری

 

به روزترین انواع کابینت آشپزخانه دو طرفه

بیشتر بخوانید: کابینت آشپزخانه فلزی

 

نتیجه گیری

کابینت آشپزخانه دوطرفه ، یکی دیگر از انواع چیدمان در آشپزخانه هایی به شکل مستطیل و مربع شکل می باشد. در این سبک، کابینت ها دقیقا مقابل یکدیگر قرار میگیرند و شما قادر هستید هر مدل کابینت کلاسیک، نئوکلاسیک و حتی کابینت آشپزخانه مدرن را انتخاب نمایید.

با کابینت های مجموعه سلام هنر چوب، آشپزخانه تان که قلب خانه تان می باشد را خاص و زیبا کنید. متخصصان ما در مجموعه سلام هنر چوب، با در نظر گرفتن مساحت و محیط، به شما بهترین نوع کابینت را معرفی خواهند کرد. همواره با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *