logo

برای تجربه همکاری لذت بخش با یک تیم حرفه ای حتماً با ما تماس بگیرید

jQuery(".tho-auto-off input").focus(function(){ jQuery(this).attr('autocomplete', 'off'); });

در زمان گذشته، کابینت های فلزی در آشپزخانه های ایرانی حرف اول را میزد.به مرور زمان و پیشرفت صنعت کابینت سازی در تولید کابینت لوکس آشپزخانه،کابینت های فلزی از رده ی به روز بودن خارج شد و جای آن را کابینت های چوبی و ام دی اف با مدل ها ،رنگ ها و جنس های مختلف و گوناگون گرفت.در کل کیفیت و عمر کابینت های فلزی بسیار بالا بوده و معمولا با هیچگونه ضربه ای شکل ظاهری خود را از دست نمی دهد و آسیب نمیبیند.با این که این نوع کابینت تقریبا از رده خارج شده است اما جنسیت و کارایی آن برای فضای آشپزخانه بسیار مناسب می باشد.

 

انواع کابینت آشپزخانه فلزی:

  1. کابینت آشپزخانه استیل
  2. کابینت آشپزخانه گالوانیز
  3. کابینت آشپزخانه با ورق سیاه(فولاد خام)
  4. کابینت آشپزخانه مسی

 

 

انواع کابینت آشپزخانه فلزی

 

بیشتر بخوانید:کابینت اشپزخانه پی وی سی

 

 

 

 

بیشتر یخوانید:انواع کابینت آشپزخانه

مزییت های کابینت آشپزخانه فلزی:

 

معایب های کابینت آشپزخانه فلزی:

 

 

معایب های کابینت آشپزخانه فلزی

 

بیشتر بخوانید:کابینت کلاسیک چوبی موج ما چیست؟

انواع رنگ بندی کابینت آشپزخانه فلزی :

این سبک کابینت دارای رنگ بندی بسیار کم تنوعی می باشد.برای این که رنگ روی این سبک کابینت به مرور زمان ور نیاید و از بین نرود باید از رنگ هایی با کیفیت بسیار بالایی استفاده نمود.رنگ اصلی و با کیفیت عالی که باید برای کابینت های فلزی به کار برد رنگ های کوره ای(استاتیک) می باشد.

 

نتیجه گیری:

با این که کابینت های فلزی دیگر مورد پسند خیلی ها نیست اما لازم به ذکر است که این سبک کابینت بسیار دارای مقاومت بالایی بوده و نگهداری آن فاقد هرگونه دغدغه می باشد.کابینت های فلزی در کیفیت حرف اول را میزنند.کیفیت این سبک کابینت، به دلیل استفاده از رنگ های درجه یک می باشد.این رنگ ها باعث میشدند طول عمر کابینت بالا برود.معمولا این سبک کابینت دارای عمق زیاد و جاداری بسیار زیادی می باشند.

 

مجموعه سلام هنر چوب ، با متخصصان حرفه ای در زمینه کابینت سازی ،قصد دارد تا با ارائه خدمات با بهترین کیفیت ، رضایت تمام مشتریان را به دست آورد. از هم اکنون می توانید برای طراحی کابینت های آشپزخانه تان با مشاوران ما در مجموعه سلام هنر چوب ، وقت مشاوره تنظیم کنید.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *