logo

برای تجربه همکاری لذت بخش با یک تیم حرفه ای حتماً با ما تماس بگیرید

jQuery(".tho-auto-off input").focus(function(){ jQuery(this).attr('autocomplete', 'off'); });

کابینت آشپزخانه مدرن

کابینت مدرن

کابینت مدرن چیست؟

کابینت مدرن (های گلاس)

کابینت مدرن برجسته (فرامید)

کابینت مدرن دو رنگ

کابینت مدرن ملامینه

قیمت کابینت مدرن

راهنمای خرید کابینت مدرن

نکاتی درباره کابینت مدرن

تصاویر چند مدل کابینت آشپزخانه مدرن

در دنیای امروز بیشتر کابینت هایی مدنظر مصرف کنندگان می باشد که علاوه بر زیبایی و جدید بودن از لحاظ قیمتی نیز مقرون به صرفه باشد و در برابر کابینت های مدل کلاسیک و قدیمی قیمتی کمتر داشته باشد .  البته این مدل های جدید از کابینت های مذکور دارای رنگ ها و طرح های متفاوتی میباشد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

ریشه و معنی کابینت مدرن چیست؟

میتوان گفت به طور کلی کلمه ی کابینت دارای مبدا فرانسوی می باشد که معنی قفسه بندی میدهد که البته در حال حاضر شمایل جدیدی به خود گرفته است و حالا سبکی مدرن پیدا کرده است و موفق شده تا با این تنوع های مختلف خود بتواند طرفداران زیادی برای خود دست و پا کند . 

اقسام مختلف کابینت های آشپزخانه

کابینت های سبک مدرنی که پیش تر معرفی نمودیم شامل چندین سبک متفاوت و جدا هستندکه میتوانند هر سلیقه ای را پوشش دهند و در ادامه ما به آنها اشاره میکنیم : 

1- کابینت مدرن ( های گلاس )

کابینت های مدل های گلاس همانطور که از نامش پیداست در آن از شیشه کار گرفته شده است . در این مدل یک لایه از شیشه بر روی ام دی اف گذاشته شده است تا ظاهری براق و آینه ای داشته باشد و با همین شمایل توانایی این را پیدا کرده است که در سلیقه ی خانم ها جایگاه مناسبی را برای خود مهیا نماید و همین قضیه این امکان را مهیا کرده تا این مدل از کابینت ها پیشرفت زیادی کرده باشد. 

کابینت مدرن ( های گلاس )

از محکم ترین دلایلی که این نوع از کابینت های مدرن توجه ها را به خود جلب کرده علاوه بر ویژگی های ظاهری که پیش از این به آن اشاره کردیم خاصیت راحت تمیز شدن آن است . که میتوان به راحتی کثیفی ها را میتوان از آن زدود و زمان و انرژی کمتری برای آن گذاشت و همچنین این کابینت ها با رنگ های مختلف و طیف های رنگی مختلفی که دارند میتوانند بسیاری از سلیقه ها را پوشش دهند . 

2- کابینت مدرن برجسته( فرامید )

این سبک از کابینت ها از سری کابینت های برجسته هستند که ضخامت آنها به 16 میل هم میرسد میتواند در زمره ی کابینت های غیر کلاسیک به حساب بیاید و با طراحی مدرن و در دو رنگ متفاوت بتواند آشپزخانه ی  شما را زیباتر کند . این سبک از کابینت ها نیز مشابه های خاص خود را در برند های خارجی دارد و میتوان گفت طرفداران خاص خود را دارد . 

کابینت مدرن برجسته( فرامید )

این سبک از کابینت ها با طراحی دو رنگ خود میتواند به خوبی فضای آشپزخانه را به سبکی جدید و مدرن انتقال دهد و بر خلاف تصور عموم بتواند با ادغام رنگی مناسب خود برای زیبایی آشپزخانه بسیار بکوشد و موجب بالا بردن جذابیت آشپزخانه بشود . در تصویر نمونه ی بالا میتوانید نمونه ای از این دسته از کابینت ها مشاهده نمایید که توسط مجموعه ی سلام هنر چوب قابل گرداوری میباشد. این مدل از کابینت ها موفق شده با هزینه ی کمی نسبت به کابینت های دیگه با طرح چوبی که دارد در بازار ایران خواهان زیادی پیدا کند و در بیشتر خانه ها به کار گرفته شود . 

3- کابینت مدرن ( دو رنگ )

از سری کابینت هایی که امروزه برای ساخت دکوراسیونی جذاب در خانه ها مورد استفاده قرار میگیره میتوان به کابینت های چند رنگ اشاره نمود . خانه دارانی که قصد این را دارند تا رنگ های کابینتی انتخاب کنند تا با سایر وسایل های خانه همخوانی داشته باشد میتوانند از این نوع کابینت ها استفاده نمایند و به عنوان نمونه با رنگ میز های مختلف خونه و قسمت های مختلف آن، شروع به انتخاب رنگ های کابینت مدنظر خود کنند و این امر را برای خانه ی خود میسر سازند .  

کابینت مدرن ( دو رنگ )

در بیشتر مواقع رنگ هایی که از این کابینت ها استفاده میشود رنگ های روشن تری است که میتواند به به انعکاس نور در آشپزخانه کمک کند و البته باید این را در نظر داشته باشیم که برای انتخاب رنگ دوم این کابینت ها به وسایلهای  خانه توجه نمود تا بتوان هماهنگی و همخوانی خوبی برای خانه مهیا ساخت.

4- کابینت مدرن ملامینه

این مدل از کابینت ها را میتوان در زمره ی سبک ترین مدل های کابینت موجود در بازار دانست . این مدل از کابینت ها از یک روکش ملامینی تشکیل شده است که این لایه میتواند این کابینت ها را به محصولاتی ضد خش تبدیل کرده است . موردی که باید در مورد این کابینت بسیار به آن توجه نمود حساسیت و آسیب پذیری نئوپان نسبت به آب اشاره کرد و خیلی بهتر است که این نوع از کابینت ها را در جاهایی که در مجاورت آب نیستن استفاده نمود و بخاطر این موضوع این نوع از کابینت ها بیشتر در قسمت های اتاق خوای و یا جاهایی از آشپزخانه که از سینک دورتر هستند استفاده میشود . 

کابینت مدرن ملامینه

برای تجربه همکاری لذت بخش با یک تیم حرفه ای حتماً با ما تماس بگیرید

مزایای کابینت مدرن

همانطور که متوجه شدید کابینت های مدرن دارای خوبی ها و بدی های مختلفی هستند که میبایست پیش از انتخاب و خریداری به آنها توجه نمود و در مورد آنها تحقیق کرد تا انتخاب بهتری داشت و البته لازم به ذکر است مزایای هر یک از مدل های مختلف این کابینت ها بیشتر از معایب آن هاست که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود . 

معایب کابینت مدرن

  • این سبک از کابینت ها نسبت به دمای بالا و حرارت میتواند حساسیت بالایی داشته باشند.
  • این سبک از کابینت ها اگر در مجاورت رطوبت بگیرند میتوانند مستعد فرسودگی شوند . 
  • این مدل از کابینت ها همچنین در برابر اشیاء تیز و برنده آسیب میبیند.
  • این کابینت ها دارای جنسی هستند که در برابر ضربه میتوانند بسیار حساس باشند .
  • این کابینت ها اگر در های آن دچار آسیب شوند دیگر قابل تعمیر نیستند. 

طراحی سه بعدی کابینت مدرن

این مدل از کابینت ها که به تازگی در دنیای امروز مورد توجه خانه داران قرار گرفته است . واضح است که این نوع از باید قبل ساخت و پیاده سازی ، طرح آن توسط مصرف کننده تایید شود و توسط طراح پیاده شود . برای همین منظور آنها به سمت و سوی طراحان این حوزه میروند. 

یکی از بزرگترین مزایایی که این سبک از کابینت ها دارد این است که تا پیش از خرید ، خریدار بداند که در آشپزخانه ی خود چه مدلی بیشتر مدنظر اش میباشد و در این زمینه میتواند به صورت خیلی طبیعی بر این قضیه مشرف باشد . مـجموعه سـلام هنـر چـوب با بـهره گیری از طـراحان حـرفه ای در زمینه کـابینت مـدرن ، توان این را دارد که مـشاوره و طـراحی سه بعدی رایـگان در اخـتیار شـما مشتریان عزیز قرار دهد. سرانجام شما قادر خواهید بود  قبل از ثبت سفارش کـابینت آشپزخـانه مـدرن خود، از مـجموعـه سـلام هنـر چـوب که با ظرافت و دقت نظر بالای طـراحانی که در اختیار دارد، نمونه کار کـابینت و دکوراسیون در طرح های مد نظر خود را با خیال راحت به ما بسپارید و از کیفیت و پایداری کـابینت خود اطمینان حاصل نمایید. یکی از ارکان مهم تیم طراحی سـلام هنـر چـوب توجه زیاد آن به این مـوارد می‌باشد .که جـزئیات بیشتـری را در اختیارتان می‌گذاریم. به علاوه بامدر نظر قرار دادن استاندارد های موجود در طـراحی دکور داخلی آشپزخـانه ، و مهم تر از آن متناسب با سلیقه مشتـری ایده آل ترین طرح ممکن را در اختیار شما عـزیزان قـرار می گیرد. بـرای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراحعه بفرمایید.

برای  طراحی سه بعدی و مشاوره با ما تماس بگیرید 09121076269

جزیره و کانتر در کابینت مدرن

جزیره در دکوراسیون داخلی آشپزخانه میتواند به عنوان نقطه قوت آشپزخانه باشد که 90  سانتی متر ارتفاع مناسب و استاندارد آ« میباشد و البته این مدل بستگی دارد که بخواهید در کجا ستفاده کنید و اگر میخواهید برای میز کار استفاده نمایید میتوانید ارتفاع 70 سانتی را مدنظر خود قرار دهید. این سبک از کابینت ها معمولا در در آشپزخانه های بزرگ مورد استفاده قرار میگیرد و مورد استفاده آن در این آشپزخانه ها به صورت وسط چین میباشد . اما ممکن است که این جزیره ها با توجه به سلیقه ی هرکس در جاهای مختلفی از خانه قرار گیرد .

جزیره و کانتر در کابینت مدرن

برای این که از راحتی رفت و آمد خود در آشپزخانه مطمئن  شوید میتوانید در انتخاب سایز جزیره دقت فرمایید که طراحان خبره ی مجموعه ی سلام هنر چوب میتواند در این زمینه بسیار  برای شما کارساز باشد .

اجزای مختلف کابینت

1- بدنه کابینت مدرن

امروزه با وجود این مقدار از تنوع در جنس های بدنه بسیاری از مصرف کننده ها بر سر این که کدام مورد بهتر است و به کار آن ها میباشد و میبایست کدام را انتخاب کنند به مشکل خورده اند . که این امر ممکن است در حین پرس و جو ها از فروشنده ها شمارا دچار سردرگمی کرده و انتخاب را برای شما سخت نماید.

بدنه کابینت مدرن

قضیه از این قرار است که لترون یا ام دی اف در اصل در مقوله ی زیبایی هیچ برتری ای نسبت به هم ندارند و در زیبا کردن دکور آشپزخانه ی شما نمیتوانند نسبت به هم تفاوت فاحشی را رقم بزنند و بیشترین فرقی که باهم دارند شاید در بحث هزینه و قیمتی آنها باشد .

2- درب کابینت مدرن

در واقع فلت نام دیگر در های کابینت ورقه ای پانل است که بیشتر به عنوان سبک بدون قالب شناخته میشوند و بیشتر آنها ظاهری مدرن دارند و البته محافظت از آنها قدری ساده تر بوده و نشست غبار و گرد بر روی آن بسیار کمتر می باشد و میتوان گفت که از لحاظ قیمتی نیز ارزانتر میباشد.

درب کابینت مدرن

3- صفحه کابینت مدرن

از سری اجزای تاثیر گذار در دکوراسیون و دیزاین آشپزخانه میتوان به همان صفحه ی کابینت اشاره نمود . که ممکن است شامل چندین نوع از صفحات مختلف اعم از سنگ های طبیعی و غیر طبیعی باشد و در بیشتر اوقات که کابینت های سبک مدرن زمینی بدون ستون میبشند از صفحه های اچ بی ال استفاده میشود .

صفحه کابینت مدرن

صفحات اچ پی ال به این دلیل که از لحاظ قیمتی نسبت به دیگر صفحات مناسب تر است ، در ضخامت های مختلفی اعم از 3 تا 5 سانتی و البته در رنگ های مختلف نیز به بازار عرضه میشود . البته در بین صفحات مختلف صفحه ی سنگ مصنوعی کوزین نیز قادر است تا در بین دیگر سنگ های سبک مدرن انتخاب خوبی به حساب بیاید . و در این بین ما به شما توصیه میکنیم که از سنگ های ابزار خورده تا حد ممکن استفاده نکنید . در این بین سنگ های کوزین نیز سنگی است که توسط انواع شرکت ها و برند های داخل و خارج کشور تولید میشود و دارای انواع مختلفی از رنگ ها و طرح های مختلف ساخته میشود . اما در کنار اینها سنگ های طبیعی که هستند میتوان به سنگ های طبیعی مثل مرمر و گرانیت اشاره کرد که میتوان گفت یکی از بدی هایی که دارند این است که از لحاظ طرح و رنگ محدود شده اند و در صورتی که دچار صدمه بشوند نیز تعمیر آنها ممکن نیست.

4- کاور هود کابینت مدرن

درواقع امروزه طراحی و دیزاین تبدیل به یک دانش شده است که در آن میتوان انتخاب های زیادی داشت و اما نکته ای که در آن باید توجه نمود انتخاب کاور هود مناسب می باشد . این سبک از کابینت ها به این خاطر معروف و محبوب شده است که ظاهری قرینه به خود گرفته و به این ترتیب هود هایی بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد که به صورت پنهان زیر کابینتی هستند .

کاور هود کابینت مدرن

هود هایی که در مورد آنها صحبت کردیم در مقایسه با هود های اوریب و شومینه ای میتوان گفت که هود های مقرون به صرفه تری هستند و این در حالی هست که هود های شومینه ای و اوریب توانمندی بیشتری را دارا هستند . البته در انتخاب هود اولین چیزی که می بایست در نظر گرفت دیزاین و طرح قالب بر آشپزخانه میباشد.

5- اکسسوری کابینت مدرن

حال میرسیم به قسمتی که میتواند کابینت ها را به شکلی جذاب و منحصر به فرد در بیاورد . این مورد را اکسسوری یا لوازم جانبی کابینت ها مینامند که این روز ها برای پیاده سازی طرحی زیبا تر مورد استفاده قرار میگیرد . عکس اکسسوری کابینت آشپزخانه مدرن موجود در مجموعه سلام هنر چوب می‌باشد.

حال در نظر داشته باشید که قسمت یا گوشه ای از کابینت شما از معرض دسترسی شما به دور باشد

اکسسوری کابینت مدرن

در این مواقع شما میتوانید از یک اکسسوری و لوازم جانبی مناسب برای تبدیل کردن آن به جذاب ترین قسمت کابینت خودتان استفاده نمایید.

انواع مختلفی از اکسسوری های کابینت وجود دارد که میتوان به کرنر و انواع سبد نگهدارنده و سوپر مارکت و تخته تاشو و .. غیره استفاده نمود تا استفاده ی حداکحثری از نقاط کور کابینت ها داشت و بدین ترتیب بر زیبایی و جذابیت کابینت ها بتوان افزود .

6- نور پردازی کابینت مدرن

ما یعنی مجموعه سلام هنر چوب به شما این توصیه را میکنیم که برای ساحت فضایی جذاب تر و منحصر به فرد تر در زمینه ی نور پردازی آشپزخانه از اکسسوری های نورپردازی کابینت استفاده نمایید و با دادن نور های جذاب جلوه ای ویژه برای آشپزخانه ی خود به ارمغان بیاورید و لذت آشپزی را در مجاورت این نور ها چند برابر نمایید.

نور پردازی کابینت مدرن

7- دستگیره کابینت مدرن

مورد دیگری که در طراحی و انتخاب کابینت جذاب باید در نظر گرفته شود انتخاب دستگیره های آن است که به ظاهر شاید این کار بسیار ساده و آسان به نظر برسد اما میتواند نقش مهمی در زیبایی کابینت های شما داشته باشد . اگر بخواهیم تعدادی از دستگیره های موجود را نام ببریم میتوان به دستگیره های سرامیکی و استیل و دستگیره های مخفی اشاره نماییم. لازم به ذکر است که دستگیره های استیل در قدیم و کابینت های مدل پیشین به دلیل قیمتی مناسب مورد استفاده قرار میگیرفت و همچنین دستگیره های سرامیکی نیز در طراحی های امروزی مورد استفاده ی کمتری دارند و اغلب از دستگیره های مخفی که رنگ ها و طرح های مختلفی را دارا هستند استفاده میشود و این نوع دستگیره ها میتوان گفت جایگاه ثابت تری نسبت به دیگر نوع دستگیره ها را دارا هستند.

8- اجاق گاز

مورد دیگری که در طراحی مدرن کابینت ها باید در آن دقت شود انتخاب نوع اجاق گاز های توکار میباشد . در واقع اجاق گازی مناسب است که توسط آن بتوان به غذا مشرف بود و درهنگام مهمان داری و پخت و پز بتوان آرامش و تسلط خاص خودتان را بر روی غذا داشته باشید . در این زمینه میتوان روی اجاق گاز های رو میزی زیبا و در عین حال امن و مناسب حساب ویژه ای باز کرد .

اجاق گاز

مسئله دیگری که در طراحی و دیزاین کابینت های آشپز خانه باید در نظر گرفته شود انتخاب سینک می باشد . سینک ها به طور کلی دارای نوع های توکار و رو کار میباشند . البته انتخاب اینکه سینک تو کار تهیه کنید و یا سینک های رو کار بستگی به معیار ها و سلیقه خودتان برای آشپزخانه دارد و در این مورد نمیتوان نظر قطعی ای داد به همین خاطر میبایست که نخست معیار ها و سلیقه های خودتان را در نظر گرفته و با حوصله در مورد سینک خود و نوع آن اندیشه و در نهایت انتخاب کنید.

قیمت کابینت مدرن

در مورد قیمت کابینت های این سبک نمیتوان به طور قطع نظر خاصی اراِیه نمود زیرا قیمت ها و هزینه میتوان متفاوت به نظر برسد . این را در نظر داشته باشید که کارشناسان خبره ی سلام هنر چوب که میتوانید به آنها از طریق شماره تماس هایی که در سایت است دسترسی داشته باشید میتوانند در انتخاب طرح های موردنظر شما و مشورت های درست به شما کمک کنند و در نهایت طرح هایی پیاده شده از آنچه که شما در نظر دارید را به شما ارایه کنند تا بتواند خیلی بهتر در مورد آشپزخانه تان تصمیم گیری فرمایید.

راهنمای خرید کابینت مدرن

مسلما می بایست پیش از خرید کابینت مدنظر خود و البته انتخاب آن راهنمای خرید آن را مشاهده نمود تا بتوان تصمیم گیری بهتر نمود و اینکه بتوان پارامتر هایی که می بایست آن ها را در نظر گرفت را به خوبی شناخت تا بتوان تا جایی که در توان است انتخابی بی نقص و راضی کننده داشته باشیم .

از نمونه پارامتر های مهمی که باید در موقع خرید در نظر داشته باشیم میتوان به مواردی اشاره نمود که لازم به ذکر است که نوع چسب این کابینت ها میتوان یکی از اصلی ترین ارکان این انتخاب دانشت. نکته ی دیگر که مورد اشاره باید قرار داد نوع و برند جنس روکش های استفاده شده بر روی ام دی اف می باشد که میتوان در انتخاب و قیمت تاثیری بالا داشته باشند . در این بین ما به شما پیشنهاد میدهیم که تنها برای خرید انخاب خود به فروشگاه ها و تولیدی های معتبر مراجعه کرده و عمل تهیه کابینت را تا حد امکان از فروشگاه های معتبر خریداری نمایید . زیرا در مکان ها و فروشگاه های متفرقه افراد سودجویی وجود دارند که میتوانند با قیمت های اولیه ی دروغین مشتری ها را جذب نموده و سپس در موقع فاکتور و جمع بندی های خود قیمت پایینی که نخست ارائه دادند را جبران نمایند .

لازم به ذکر است که میتوانید در انتخاب کابینت های خود با خیالی آسوده با کارشناسان مجموعه سلام هنر چوب مشورت کرده تا ایشان بتوانند به شما کمک شایانی در مورد انتخاب و تصمیم گیری در مورد آنچه به درد آشپزخانه و سلیقه ی شما میخورد کنند.

نکاتی درباره کابینت مدرن

در این بین لازم میدانیم تا نکاتی کلیدی را به شما عزیزان در مور کابینت های سبک مدرن گوش زد نماییم . در آشپزخانه های U شکل شما میتوانید از کابینت هایی با رنگ های تیره تر استفاده نمایید که میتواند نمایی به شدت زیبا و چشم نواز به آن ارائه نماید و همچنین اگر در  آشپزخانه تان نور کمی وجود دارد پیشنهاد میشود استفاده از کابینت هایی با رنگ های روشن تر را در دستور کار خود قرار دهد . از بیش از حد پر کردن کابینت های آشپزخانه دوری کنید که میتواند ظاهر آشپزخانه را بهم بریزد و همچنین از شستن انها با مواد شونیده به شدت خودداری کنید و از قرار دادن اشیا خیس نیز دوری نمایید که همه اینها باعث باد نمودن آن قسمت از کابینت ها میشود . اگر فکر میکنید که وسایل های زیادی در اشپزخانه ی خود دارید میتوانید از کابینت های کمد دار استفاده نمایید تا این دغدغه ی خود را به خوبی حل نمایید.

سخن پایانی درباره کابینت آشپزخانه مدرن

کابینت آشپزخانه مدرن امروزه پرفروش ترین سبک کابینت آشپزخانه است. در واقع این سبک کابینت با توجه به هزینه پایین تر نسبت به کابینت کلاسیک فروش بالا تری دارد و محصول رایج تری محسوب می شود. اگر شما قصد سفارش کابینت مدرن برای آشپزخانه خود را دارید به شما پیشنهاد می کنیم از شرکت های معتبر خرید نمایید. زیرا روند تولید این سبک کابینت بسیار حساس و با ظرافت بالا و توسط دستگاه ها و ماشین آلات تمام اتوماتیک انجام می شود.

این سبک از کابینت ها که در مورد آن بحث نمودیم بی شک یکی از مقرون به صرفه ترین و کارامد ترین و زیبا ترین نوع کابینت های امروزی می باشد که به همین خاطر تبدیل به یکی از پر فروش ترین نوع کابینت ها تبدیل شده اند . بدین ترتیب به شما پیشنهاد میکنیم برای خرید و تهیه و حتی مشاوره در خرید سراغ شرکت ها و فروشگاه های معتبر رفته و از خرید نمودن از مکان ها و فروشگاه های متفرقه خودداری کنید تا محصولی که به دست شما میرسد با کیفیت و درخور شان شما عزیزان باشد زیرا فرایند تولید این کابینت ها باید بسیار با ظرافت و حساسیت بالا باشد و کوچکترین اشتباهاتی میتواند به قیمت از دست رفتن زیبایی آنها بشود.