logo

برای تجربه همکاری لذت بخش با یک تیم حرفه ای حتماً با ما تماس بگیرید

jQuery(".tho-auto-off input").focus(function(){ jQuery(this).attr('autocomplete', 'off'); });

کابینت آشپزخانه هایگلاس

امروزه کابینت های مدرن و جدید روانه بازار شده است که میتواند به خوبی در شکل و شمایل آشپزخانه و خود دکوراسیون خانه بسیار تاثیرگذار باشد و که یکی از محبوب ترین آنها میتواند کابینت هایگلاس باشد که به زیبایی میتواند تاثیر خود را در شمایل خانه بگذارد . این نوع از کابینت ها میتواند در هر نقطه ای از خانه مورد استفاده قرار گیرد و با خاصیت منعکس کننده ی نور خود میتواند در جلوه دادن به هر مکانی بسیار موثر عمل کرده و این کارایی این کابینت ها توانسته به انتخاب اول همه ی مشتریان تبدیل شود.

جنس "کابینت هایگلاس" از چیست؟

در این کابینت ها بجای استفاده از شیشه از ورقه های پلاستیکی بهره برده شده است تا بدین منظور تا حد زیادی بتواند از ایجاد هرگونه لک و شکستگی و ضربه خوردگی جلوگیری نموده و بدین ترتیب کابینت هایی با مقاومت بالا به مشتریان ارائه دهد .

کابینت هایگلاس چه مزایایی دارد؟

کابینت هایی که به آن اشاره نمودیم دارای ویژگیها و خاصیت های منحصر به فردی می باشد که میتواند آن ها را در زمره ی کابینت های خاص قرار دهد . یکی از بارز ترین این ویژگی ها خاصیت تمیز شوندگی راحت آنهاست به گونه ای که این کابینت ها را به یکی از محبوب ترین انتخاب ها نزد مشتریان شده است .

این کابینت ها به دلیل اینکه دارای سطحی صاف و عاری از برآمدگی هستند ، میتوان به خوبی آنها را مورد تمیزکنندگی قرار داد . این کابینت ها نیز ویژگی دیگری که دارند خاصیت ضد آبی آنهاست ، خاصیتی که باعث شده که بتوان از این کابینت ها در حمام و نیز استفاده نمود و بدون آنکه نگران باد شدن قسمت های مختلف چوب باشیم .

"کابینت هایگلاس" چه مزایایی دارد؟

مزایای کابینت ها و تاثیر آنها

در کنار همه ی این ویژگی هایی که اشاره نمودیم ، این کابینت ها ویژگی و تاثیرات روانی دیگری نیز دارند که میتوانند خود را از این لحاظ بسیار موثر جلوه دهند . شما میتوانید با استفاده از این کابینت ها در خانه خود جلوه ای ویژه به قلب خانه خود اعطا کنید و فضایی پر از جلوه های زیبا و جذابیت مناسب برای منزل خود دست و پا کنید .

مزایای کابینت ها و تاثیر آنها

برای طراحی کابینت هایگلاس تماس بگیرید 09121076269

دلایل محبوبیت کابینت هایگلاس

این کابینت های گلس دارای رنگ ها و طرح های بسیار زیادی هستند که البته قیمت های آنها نیز در موقع خرید تعیین میشود دارای تنوع رنگ و طرح های مختلفی میباشد که قادر است تا هر سلیقه ای را پوشش دهد و نگاه ها را در این زمینه به خود جلب کند.

در ادامه به چندین رنگ و ویژگی های آنها که امروزه مورد توجه قرار گرفته اند اشاره خواهیم کرد : 

انواع رنگ کابینت هایگلاس

1- رنگ سفید

این رنگ اغلب در آشپزخانه های نسبتا کوچک میتواند به کار گرفته شود تا بتوان به این وسیله آشپزخانه را دلواز تر از آنچه هست نشان داد و با این جلوه ی بصری بتوان به جذابیت آن افزود.

انواع رنگ کابینت هایگلاس

2- رنگ مشکی

این رنگ از کابینت ها معمولا در آشپزخانه های بزرگ که از محدودیت رنگی کمتری پیروی میکنند میتوان استفاده کرد و برای افرادی که دنبال ترکیب رنگ های جذاب برای کابینت های خود می باشند بسیار میتواند جذاب باشد .

انواع رنگ کابینت هایگلاس

3- طرح چوب

این سبک از رنگ کابینت میتواند به مزاج کسانی خوش بیاید که خوی خاصی با طبیعت دارند و میتوانند این طرح ازکابینت ها را با عمق های رنگی متفاوت که از روشن تا تیره میرود را تهیه نمایند .

انواع رنگ کابینت هایگلاس

4- رنگ قرمز

این رنگ از جمله رنگ هایی است که بیشتر در آشپزخانه هایی که در آن وسایل کمتری به کار رفته اند مناسب است و باعث میشود تا آشپزخانه به نسبت کوچکتر دیده شود و همچنین میتوان این رنگ را در رده ی رنگ های سبک مدرن دانست.

انواع رنگ کابینت هایگلاس

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید 09121076269

5- رنگ سبز

اگر منزلی دارید  که در آن اکثر وسیله های آن را رنگ سبز تشکیل داده است میتوانید از این رنگ نیز برای خانه خود استفاده کنید و تم جذابی به آن اعطا نمایید .

انواع رنگ کابینت هایگلاس

6- رنگ طوسی

طوسی رنگ مناسبی است که میتواند طرفدار خاص خود را داشته باشد ولی باید این را در نظر داشت که در استفاده از آن زیاده روی نکرد و ترجیحا آن را با رنگی روشن تر ترکیب کنید .

انواع رنگ کابینت هایگلاس

7- رنگ نارنجی

اگر به دنبال رنگ های  شاد و افزایش انرژی می باشید میتوانید از چنین رنگ هایی استفاده نمایید که به شما حس خاص پر انرژی بودن را بدهد.

انواع رنگ کابینت هایگلاس

8- رنگ آبی

رنگ آبی رنگی پرطرفدار و خاص و آرامش بخش است که میتواند هر محیطی که از این رنگ استفاده میشود را به محیطی فوق العاده جذاب و دوست داشتنی تبدیل نمود و با ترکیب کردن آن با رنگ های ملایم میتواند به جذابیت آن افزود

انواع رنگ کابینت هایگلاس

9- رنگ قهوه ای

این رنگ از کابینت ها را میتوان یکی از کلاسیک ترین طرح های این کابینت ها دانست که اصلا نمیتوانند خسته کننده شوند و محبوبیت بسیار زیادی دارند.

انواع رنگ کابینت هایگلاس
برای اطلاع از قیمت کابینت هایگلاس میتوانید صفحه قیمت کابینت را ببینید

چگونه رنگ و طرح مناسب کابینت هایگلس را برای منزل شناسایی کنیم؟

کارشناسان و مشاور های با تجربه میتوانند در انتخاب رنگ و طرح مناسب منزل شما به یاری تان بیایند. کارشناسان وب سایت “سلام هنر چوب” با سال ها تجربه در زمینه کابینت آشپزخانه جدید، سونا خشک آماده، پیمانکار ساخت کابینت، کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک، کابینت آشپزخانه هایگلاس و … میتوانند با مشاوره خوب و ارایه نمونه کارهای متفاوت به شما کمک کنند تا طرح دلخواهتان را به خوبی یافت کنید.

0
سال ارائه خدمات
0
پروژه اجرا شده

مقالات