logo

برای تجربه همکاری لذت بخش با یک تیم حرفه ای حتماً با ما تماس بگیرید

jQuery(".tho-auto-off input").focus(function(){ jQuery(this).attr('autocomplete', 'off'); });

کابینت آشپزخانه پی وی سی،نوعی از کابینت آشپزخانه می باشد که شما میتوانید برای کابینت آشپزخانه جدید، آن را جزو انتخاب های خود قرار دهید.شما حتما باید تمام دقت خود را بکنید تا بهترین نوع کابینت آشپزخانه را انتخاب کنید.انتخاب آشپزخانه یکی از مهم ترین و اساسی ترین قسمت های یک خانه می باشد،زیرا این قسمت از محیط یک خانه مرتبط است با تغذیه و خوراک هر فرد پس باید محیطی امن برای آشپزی کردن باشد.این نوع کابینت ،یکی از در دسترس ترین و به روز ترین کابینت مدرن می باشد. این مدل کابینت برای کسانی که طرح های ساده و جدید را می پسندند، گزینه بسیار خوبی می باشد.این کابینت از پلاستیک های متراکم تشکیل شده است و در مجموع، پی وی سی یک پلاستیک متراکم شده می باشد.کابینت های پی وی سی ،برای نواحی نمدار بسیار مناسب بوده به این دلیل که ساختار این نوع از کابینت در برابر رطوبت هوا دارای استواری بسیار بالایی می باشد.

پی وی سی چیست؟

پی وی سی باز شده ی کلمه، پلی وینیل کلراید می باشد.ورق پی وی سی دارای کارایی بیشماری می باشد و همچنین پی وی سی جزوی از پلاستیک فشرده می باشد.پی وی سی مصرف های انبوه در زمینه کابیینت سازی دارد.ما در این مقاله میخواهیم کاربرد اصلی پی وی سی را در صنعت کابینت سازی توضیح دهیم.به طور کل کابینت های پی وی سی در کابینت های سرویس بهداشتی و کابینت های آشپزخانه استفاده میشود.پی وی سی در آشپزخانه کاربرد های بسیاری دارد،به دلیل اینکه نوع کابینت انتخابی شما در آشپزخانه باید در حدی قابل قبول باشد تا در مقابل حرارت و محیط نمدار مقاوم باشد به همین خاطر از پی وی سی در بدنه کابینت سینک ظرف شویی استفاده می شود.پی وی سی، در کابینت آشپزخانه مدرن بسیار کارایی دارد.

 

 

پی وی سی چیست؟

بیشتر بخوانید:انواع کابینت آشپزخانه

ویژگی های ورق پی وی سی:

مزییت های ورق پی وی سی:

کاربرد کابینت پی وی سی:

 

 

کاربرد کابینت پی وی سی

بیشتر بخوانید:کابینت انزو چیست؟

تفاوت کابینت پی وی سی با دیگر کابینت ها در چیست؟

این نوع کابینت در مقایسه با کابینت های دیگر، دارای برتری می باشد.دلیل عمده برتر بودن این نوع کابینت نسبت به دیگر کابینت ها ،طول عمر بالای آن می باشد.این نوع کابینت بسیار محکم و مقاوم بوده و در مقابل بیشتر ضربه ها مقاوم می باشد.نگهداری و نظافت این نوع کابینت، بسیار راحت و آسان بوده و شرایط خاصی برای محافظت از آن نیازی نیست.

رنگ بندی کابینت های پی وی سی:

در ابتدا این کابینت بدون هیچ رنگ و طرحی می باشد و دارای رنگ خام می باشد. برای این که این نوع کابینت افراد زیادی را جذب کند، به آن رنگ های متنوع می دهند.رنگ بندی این سبک کابینت میتواند به شکل درخشان و تار باشد.رنگ های درخشان این مدل کابینت ،از یه دلیل جذابیت در رده ی بالاتری قرار دارند،به این دلیل که با برخورد نور بر روی این نوع کابینت بازتابی بسیار زیبا و جذاب میدهد.مدل براق از این نوع کابینت برای آشپزخانه هایی با متراژ کم بسیار کاربردی می باشد.همچنین آشپزخانه هایی که هیچ نور طبیعی و پنجره ای ندارند،با استفاده از این نوع کابینت براق،میتوانند نوردهی خوبی به آشپزخانه خود بدهند.

برای آشپزخانه هایی با متراژ پایین بهتر است از رنگ بندی واضح و تناژ سفید استفاده نمود تا فضا را بزرگتر نشان دهد.توجه داشته باشید اگر جزو علاقه مندان رنگ های تیره نیستید، به هیچ وجه از تناژ تاریک استفاده نکنید .زیر را به سرعت این سبک از رنگ بندی باعث خسته و پریشانی شما میشود.

 

رنگ بندی کابینت های پی وی سی

 

 

بیشتر بخوانید:کابینت ام دی اف چیست؟

نتیجه گیری:

کابینت های پی وی سی ،جزو در دسترس ترین و به تازه ترین کابینت های حاضر در بازار می باشد.این طرح کابینت، بسیار کم هزینه می باشد.این سبک کابینت در مقابل اغلب عوامل از بین برنده کابینت ،بسیار مستحکم و مقاوم می باشد.این سبک کابینت در دو نوع مات و براق آماده اراعه می باشد.شما عزیزان بسته به نوع علاقه و سلیقه ای که برای دیزاین آشپزخانه خود دارید میتوانید از نوع مات و یا روشن این نوع کابینت استفاده نمایید.

سابقه کار طولانی و رضایت مشتریان ما، راز ماندگاری مجموعه سلام هنر چوب در بازار کابینت سازی می باشد. ارائه انواع کابینت در مدل ها و رنگ بندی مختلف با توجه به سلیقه مشتری، هم اکنون همکاران ما در مجموعه سلام هنر چوب،منتظر تماس شما عزیزان می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *