logo

برای تجربه همکاری لذت بخش با یک تیم حرفه ای حتماً با ما تماس بگیرید

jQuery(".tho-auto-off input").focus(function(){ jQuery(this).attr('autocomplete', 'off'); });

یکی از مهم ترین دغدغه های انتخاب کابینت لوکس آشپزخانه کابینت انزو در واقع یک نوع کابینت مدرن و خاص می باشد که دارای کیفیت بالا و طراحی کاملا زیبا و متفاوت می باشد.کابینت انزو، یک نوع کابینت پولیشی می باشد.مهم ترین چیزی که در کابینت آشپزخانه مدرن اولویت دارد،میزان کیفیت رنگ مصرفی می باشد.کابینت انزو در واقع تلفیقی از کابینت های گلاس و ممبران می باشد.ممکن است شما بیشتر براقیت را روی سطح کابینت های،های گلاس دیده باشید.اما با ساخت کابینت های انزو این امکان داده شده که سطح این کابینت هم دارای شفافیت و درخشندگی باشد.

مراحل ساخت کابینت انزو:

ماده اصلی کابینت انزو ام دی اف می باشد. قطر درب کابینت های انزو، باید تا حدودی زیاد باشد. زیرا به دلیل حکاکی ها و تراش کاری های عمیق توسط دستگاه CNC اگر قطر بدنه درب ها زیاد نباشد دچار شکستگی میشوند. در کابینت های انزو ،قطر درب های کابینت 25 میلی متر می باشد. که قطر زیاد آن باعث افزایش استحام کابینت های انزو می شود. از طرفی قطر زیاد درب های کابینت انزو، باعث افزایش وزن این کابینت شده و مراحل نصب آن به مراتب سخت تر میشود. مراحل دقیق تر ساخت کابینت انزو به این گونه می باشد که، ورق ام دی اف خام را اندازه گیری میکنند و سپس به قطر 25 میلی متر برش میزنند. بعد ورقه های برش خورده ام دی اف توسط دستگاه CNC حکاکی و طراحی میشوند.بعد از انجام حکاکی های کامل ،درب ها رنگ کاری میشوند. مرحله رنگ کاری آن بسیار حساس می باشد و حتما باید توسط فرد متخصص این کار انجام شود.بعد از خشک شدن درب ها وارد مراحل نصب میشود.

مراحل ساخت کابینت انزو

ویژگی های کابینت انزو:

مزییت های کابینت انزو:

ویژگی های کابینت انزو

معایب کابینت انزو:

رنگ آمیزی کابینت انزو:

کابینت های انزو با سه نوع رنگ ،در تولید می باشد.که این سه نوع رنگ شامل رنگ های :پولیشی،پلی اورتان و پلی استر می باشد.

گران ترین نوع رنگ اختصاص داده میشود به رنگ پولیشی.این رنگ دارای کیفیت بسیار بالا و شفافیت و درخشندگی بسیار بالا می باشد.کابینتی که توسط رنگ پولیشی به تولید میرسد تلفیقی از کابینت ممبران و هایگلاس می باشد.رنگ پولیشی ،جزو بهترین و درجه یک ترین رنگ ها در کابینت انزو می باشد.رنگ پولیشی به دلیل کیفیت بالایی که دارد از نظر هزینه ای نسبت به دیگر انواع رنگ های کابینت انزو گران قیمت تر می باشد.

اینو نوع رنگ در کابینت انزو ،دارای مقاومت بسیار بالا در برابر تغییر دما ،نور و رطوبت دارد.رنگ پلی اورتان از نظر هزینه نسبت به کابینت پولیشی بسیار مقرون به صرفه تر می باشد.کابینت انزو با رنگ پلی اورتان دارای شفافیت و براقیت بسیار کمی می باشد.

جالب است بدانید کابینت انزو با رنگ پلی استر ،از نظر هزینه ای نسبت به رنگ پولیشی و پلی اورتان مقرون به صرفه و ارزان تر می باشد.این رنگ از نظر کیفیت هم ، دارای سطح بسیار پایینی می باشد.رنگ پلی استر نسبت به عوامل دمایی، نور و رطوبت بسیار حساس هستن و به سرعت تغییر رنگ میدهند و کدر میشوند.

رنگ آمیزی کابینت انزو

سخن پایانی درباره کابینت انزو

کابینت های انزو، با توجه به جنس رنگ به کار رفته در آن ها به سه دسته از نظر قیمتی تقسیم میشوند. که این تفاوت قیمت دست شما عزیزان را برای انتخاب راحت تر کابینت های انزو باز میگذارد.همچنین استحکام ، مقاومت و طول عمر بالای کابینت انزو باعث شده طرفداران زیادی داشته باشد. به دلیل این که  روند ساخت کابینت انزو ،دارای مراحل حساسی می باشد توجه داشته باشید برای خرید آن به کابینت ساز ماهر و  شرکت های معتبر مراجعه کنید. این مجموعه با تمام ظرافت و دقت به ساخت کابینت های انزو می پردازد و شما عزیزان میتوانید بهترین خدمات کابینت های انزو را دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *