logo

برای تجربه همکاری لذت بخش با یک تیم حرفه ای حتماً با ما تماس بگیرید

jQuery(".tho-auto-off input").focus(function(){ jQuery(this).attr('autocomplete', 'off'); });

از آنجایی که کابینت ،یکی از بخش های مهم یک خانه می باشد و یکی از کاربردی ترین قسمت آن، بخش کابینت ها می باشد. جنس کابینت در آشپزخانه بسیار مهم می باشد. از این نظر که مقاوم باشد ، زیر را برای نگهداری ظروف و وسایل آشپزخانه مقاوم باشد و همچنین ظاهر زیبایی داشته باشد.در این مقاله می خواهیم درباره کابینت رنگ پوششی توضیح دهیم.خیلی مهم است که کابینت در تمام شرایط از جمله افزایش یا کاهش دما و همچنین رطوبت یا خشکی دوام بیاورد.به همین دلیل ما میخواهیم در این مقاله به شما مزییت های کابینت پوششی را توضیح دهیم .کابینت پولیشی همانطور که از نامش پیداست ،جنس بدنه آن پولیشی می باشد.این رنگ پولیشی به صورت یک لایه بسیار نازک به ضخامت 3 میل روی بدنه کابینت زده میشود.کابینت با رنگ پولیشی در دسته کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک قرار میگیرد.

پولیش چیست؟

پولیش در واقع به دو صورت مایع و جامد می باشد. حالت جامد آن به صورت خمیر می باشد و حالت مایع آن به صورت اسپری می باشد.که روی سطوح های مختلفی قرار میگیرد . در واقع کاربرد اصلی آن این است که اگر جسمی خط و خش افتاده باشد یا از هر طریقی دچار آلودگی شده باشد ، سطح آن را به ما تمییز و براق تحویل می دهد.پولیش بر روی انواع سطوح نظیر :چوب ، فلز ، شیشه و پلاستیک میتواند خط و خش و آلودگی آن را برطرف کند.در واقع وظیفه پولیش این است که ،یک لایه بسیار نازک از جسم آسیب دیده را بر می دارد و روی آن را جلا میدهد.اما توجه داشته باشید که استفاده بیش از حد پولیش لایه بیرونی را از بین برده و باعث آسیب جسم میشود.

کابینت پولیشی طرح انزو:

کابینت پولیشی با طرح کابینت انزو از جنس،ورق ام دی اف خام است.که این ورق های ام دی اف به ضخامت 25 تا 40 میلی متری ساخته میشود و طبق نظر طراح یا خود مشتری،توسط دستگاه های مخصوص برش زنی و سی ان سی طرح داده میشود.

کابینت پولیشی طرح انزو

 

مزییت های کابینت پولیشی:

نحوه ساخت کابینت پولیشی:

از آنجایی که کابینت های پولیشی جزو خاص ترین نوع کابینت ها می باشد.بعد از ساخت ورقه ام دی اف وارد مرحله رنگ پولیشی آن میشویم .که ماده جامد مانند پولیش (خمیری) را با تینر روغنی مخلوط کرده و به مایع تبدلش میکنیم و سپس رنگ پولیشی را توسط دستگاه مخصوص روی کابینت ریخته.توجه داشته باشید که ،مرحله پاشیدن رنگ باید در فضای کاملا باز انجام شود و طی چندین مرحله روی کار پاشیده شود.بعد از خشک شدن رنگ ها باید توسط سنباده نرم ،سطح کار را خیلی آرام لایه برداری کرد و بعد برای بار دوم رنگ را روی کار میپاشند و بعد دوباره رنگ را میسازند. این مراحل تا چهار مرتبه تکرار میشود تا حدی که ضخامت مورد نظرمان به 3 میلی متر نزدیک شود.بعد از اتمام تمامی این مراحل باید توسط پنبه روی کار را خیلی آهته و با دقت پلیش کرد تا ظاهر زیبایی را به ما بدهد .برای این که نتیجه کار ما بسیار تمیز باشد تمامی این مراحل باید روی یک سطح صاف و مستحکم انجام بگیرد ،تا کار یک دست و صاف بشود.به دلیل مراحل  بسیار طولانی و سخت تولید کابینت پولیشی ،قیمت آن بالا می باشد اما دارای بالاترین کیفیت می باشد.

نتیجه گیری:

کابینت رنگ پوششی از نظر کیفیت ، مقاومت و زیبایی بسیار تاییده شده و به کسانی که دنبال کابینت هایی خاص هستن پیشنهاد میشود.کابینت های رنگ پوششی ، تمام شرایط آب و هوایی مقاوم بوده و میتواند در مناطق مختلف هوایی ،بهترین مقاومت را از خود نشان دهد.

مجموعه سلام هنر چوب ،میتواند بهترین انواع کابینت های رنگ پوششی با کیفیت درجه یک و انواع کابینت آشپزخانه از قبیل: کابینت آشپزخانه جدید، کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک، کابینت آشپزخانه مدرن و … می توانید از طریق وب سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *