logo

برای تجربه همکاری لذت بخش با یک تیم حرفه ای حتماً با ما تماس بگیرید

jQuery(".tho-auto-off input").focus(function(){ jQuery(this).attr('autocomplete', 'off'); });

سبک روستیک جزو طرح های سنتی و خاص می باشد.این نوع کابینت، یک سبک اروپایی می باشد. این کابینت جزو طرح های کلاسیک محسوب میشود و مدرن نیست. این کابینت معمولا از جنس چوب می باشد.از آنجایی که آشپزخانه قلب تپنده یک خانه محسوب می شود، مهم است که شما چه سبک کابینت با چه طرح و رنگی انتخاب میکنید. کابینت روستیک ،همانطور که از نامش پیداست این کابینت، بر گرفته شده از کلمه روستا می باشد. امروزه این کابینت دارای طرفداران بسیاری می باشد. دنبال کننده ی این نوع کابینت معمولا کسانی هستند که طرفدار سبک های قدیمی و کلاسیک هستند. گاهی اوقات ممکن است از طرح های کلاسیک و مدرن برای طراحی این نوع کابینت استفاده شود. پس نتیجه میگیریم برای طراحی این کابینت، فقط از طراحی کلاسیک استفاده نمیشود. این مدل کابینت ها که یک نوع کابینت کلاسیک محسوب میشوند، از نظر ظاهری تفاوت بسیاری با کابینت لوکس آشپزخانه دارد.

سبک روستیک چیست؟

روستیک، بر گرفته شده از یک کلمه لاتین به معنای روستا می باشد. استفاده از طرح های روستیک در دکوراسیون داخلی منزل، فضایی را شبیه به خانه های روستایی ایجاد میکند. برای استفاده از این نوع سبک در کابینت،باید از چوب و یا طرح چوب استفاده نمود.

 

 

سبک روستیک چیست؟

 

ویژگی های کابینت روستیک:

مزیت کابینت روستیک:

معایب کابینت روستیک:

انواع کابینت روستیک:

 

انواع کابینت روستیک

مراحل تولید کابینت روستیک:

برای ساخت این نوع کابینت،معمولا از چوب طبیعی استفاده میشود. سبک روستیک جزو طرح های بسیار ساده می باشد. کابینت سازان برای محافظت از روی چوب که دچار خط و خش نشود از کیلر و یا گاهی اوقات از واکس استفاده میکنند. استفاده از واکس یا کیلر باعث میشود، طول عمر این کابینت بالا برود. به طور کل بر روی کابینت های روستیک، طرح و ابزار خوری صورت نمیگیرد.

کابینت روستیک با روکش های چوب:

در این نوع کابینت ،معمولا از چوب طبیعی درختان استفاده میشود.بنابراین قیمت این نوع کابینت ها با چوب طبیعی بسیار بالا می باشد.کسانی که طرفدار سبک های روستیک می باشند،اما به دلیل گران بودن آن مایل به انتخاب نیستند. میتوانند کابینت های روستیک با طرح چوب سفارش دهند،که از نظر ظاهری بسیار شبیه این کابینت با چوب طبیعی می باشد.

دکوراسیون به سبک روستیک:

اگر مایل به داشتن خانه ای با سبک روستیک می باشید، در ادامه با ما همراه باشید تا چند ویژگی دکوراسیون روستیک را بررسی کنیم.

 

دکوراسیون به سبک روستیک

 دکوراسیون خاص به سبک روستیک:

دکوراسیون آشپزخانه در منزل ،جزو مهم ترین بخش های یک خانه به حساب می آید. دکوراسیون به سبک روستیک، در آشپزخانه جزو زیبا ترین طرح ها یی می باشد که میتواند استفاده کرد. چند عامل در دکوراسیون به این سبک وابسته است که، رعایت کردن آن در زیباتر دیده شدن دکوراسیون روستیک بسیار مهم می باشد.یکی از عامل های مهم،نور می باشد. نور طبیعی آفتاب میتواند گرما و درخشش خاصیر در محیط ایجاد کند. عامل مهم دیگر در دکوراسیون به این نوع سبک، استفاده از وسایل طبیعی می باشد. استفاده از وسایل مصنوعی در چیدمان ایرادی ندارد .اما میتواند در گرم بودن و طبیعی جلوه دادن منزل شما به سبک روستیک کم کاری کند.شما در ساخت کابینت آشپزخانه جدید میتوانید از سبک روستیک بهره زیادی ببرید.

نتیجه گیری:

کابینت های روستیک برای اشخاصی که جزو علاقه مندان به سبک های سنتی و قدیمی هستند بسیار پیشنهاد میشود. یکی از مزییت های این کابینت ،طبیعی بودن آن می باشد و اگر افراد در چیدمان دکوراسیون به سبک روستیک از گزینه های مصنوعی استفاده کنند، آن گرمی و حس شادابی را از فضا دریافت نخواهند کرد.

شرکت سلام هنر چوب، در زمینه کابینت به سبک روستیک از طبیعی ترین چوب ها استفاده میکند.همچنین اگر افرادی مایل به انتخاب این نوع کابینت همراه با چوب طبیعی نیستند،شرکت سلام هنر چوب به تولید این نوع کابینت ها با طرح و روکش چوب میپردازد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع کابینت آشپزخانه از قبیل: کابینت آشپزخانه هایگلاس، کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک، کابینت آشپزخانه جدید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *