logo

برای تجربه همکاری لذت بخش با یک تیم حرفه ای حتماً با ما تماس بگیرید

jQuery(".tho-auto-off input").focus(function(){ jQuery(this).attr('autocomplete', 'off'); });

این کابینت در دسته بندی کابینت های کلاسیک و کابینت لوکس آشپزخانه قرار میگیرد. دلیل این که رومی ها از گذشته تا به امروز اهل تجملات ، چیدمان و تزئینات بودند به همین دلیل این سبک کابینت، به نام رومی ها در جهان شناخته شده است. این کابینت معمولا از ستون هایی شبیه به ستون های روم باستان ساخته شده است.این طراحی ویژه نمایی مجلل و با شکوه به آشپزخانه و منزل شما هدیه میدهد. این کابینت از چوب ساخته میشوند.کابینت های رومی جزو خاص ترین و کمیاب ترین طرح های دیده شده در آشپزخانه های ایرانی می باشد به همین دلیل به کار بردن این سبک در آشپزخانه ایرانی بسیار منحصر به فرد خواهد بود.برای زیباتر دیده شدن این کابینت در فضای آشپزخانه،حتما دقت کنید که از چیدمان کلاسیک در این فضا استفاده کنید ،تا کابینت و متریال دکوراتیو آن با هم ،هم خوانی داشته باشند.

رنگ بندی کابینت رومی:

معمولا برای تعیین رنگ این نوع کابینت، از رنگ های خنثی و سرد استفاده میشود. اما کسانی که طرفدار چوب هستند و این نوع کابینت را چوبی میپسندند، میتوانند از رنگ های چوبی گرم برای آشپزخانه انتخاب کنند.این کابینت با رنگ بندی روشن و سفید در آشپزخانه های کوچک بسیار فضارا از آنچه که هست بزرگتر میکند.

 

رنگ بندی کابینت رومی

 

ویژگی های کابینت رومی:

مراحل ساخت کابینت رومی:

برای نحوه ساخت این نوع کابینت مشتری میتواند متناسب با سلیقه شخصی خود،طرح مورد نظرش را برای ساخت این کابینت بدهد.مشتری میتواند نوع چوب و رنگ آن را برای ساخت کابینت تعیین کند.این نوع کابینت معمولا از جنس چوب ساخته میشوند.رایج ترین عضو موجود در این کابینت چوب می باشد.

 

مراحل ساخت کابینت رومی

 

 

مزییت های کابینت رومی:

معایب کابینت رومی:

تفاوت کابینت رومی با کابینت مدرن:

تفاوت کابینت رومی با کابینت مدرن

نتیجه گیری:

همانطور که از اسم کابینت های رومی پیداست،طرح بندی این نوع کابینت، برگرفته از ستون های اماکن دیدنی در روم باستان می باشد.این نوع کابینت دارای طرح بندی بسیار مجلل و شیک می باشند .معمولا این نوع کابینت مورد پسند لاکچری پسندان می باشد.این کابینت،یک سبک کلاسیک و قدیمی می باشد که تماما از جنس چوب می باشد.این کابینت به دلیل طرح بندی شلوغی که دارد میتواند بسیار فضایی گرم و پرانرژی را ایجاد کند.معمولا کابینت های رومی به رنگ سفید همرا با سر ستون های طلایی رنگ می باشد که فضایی بسیار مجلل به آشپزخانه های شما می دهد.

شرکت سلام هنر چوب، مجری انواع طرح ها و مدل های کابینت رومی در خدمت شماست تا با توجه به محیط آشپزخانه و منزل تان، کابینت آشپزخانه مدرن و شیک به شما هدیه دهد.برای دانستن قیمت انواع کابینت آشپزخانه، از کارشناسان شرکت سلام هنر چوب کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *