logo

برای تجربه همکاری لذت بخش با یک تیم حرفه ای حتماً با ما تماس بگیرید

jQuery(".tho-auto-off input").focus(function(){ jQuery(this).attr('autocomplete', 'off'); });

کابینت یکی از اجزا مهم آشپزخانه می باشد. که حضور آن در فضای آشپزخانه ایجاد نظم و ترتیب میکند. به دلیل بالا بودن قیمت کابینت های تمام چوب، کابینت با روکش چوب جزو بهترین گزینه ها خواهد بود. در واقع چوب های طبیعی علاوه بر بالا بودن قیمتشان ،از نظر ساخت و از نظر ابزار خوری خیلی سخت هستند. بالا بودن قیمت کابینت های تمام چوب مهم ترین دلیل می باشد تا افراد علاقه مند به سبک های کلاسیک ،از انتخاب خود صرف نظر کنند.شما با دانستن قیمت انواع کابینت آشپزخانه ،میتوانید در انتخاب خود تصمیم گیری قطعی داشته باشید. یک راه حل بسیار کاربردی برای اشخاصی که از علاقه مندان چوب می باشند اما از نظر قیمتی آمادگی تهیه آن را ندارند، کابینت روکش چوب می باشد. روکش چوب هم از نظر قیمتی بسیار مقرون به صرفه می باشد و هم از نظر ظاهری بسیار شبیه به چوب طبیعی می باشد.

معرفی روکش چوب:

از روکش های چوب ،معمولا در ساخت انواع کابینت استفاده میشود و علاوه بر کابینت های کلاسیک، در کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک و کابینت آشپزخانه مدرن نیز استفاده میشود. این نوع کابینت دارای ضخامت بسیار کمی می باشد و همین عامل باعث شده است تا مقاومت کمی داشته باشد. این کابینت در مقابل رطوبت محیط، حرارت و مواد شیمیایی برای نظافت بسیار حساس و آسیب پذیر می باشند. بر برطرف کردن این مشکل ها پیشنهاد میشود از رنگ های ضد حرارت و ضد آب استفاده شود. نکته مثبت استفاده از این رنگ ها این است که، کابینت را محکم و مقاوم می سازد و علاوه بر آن به طول عمر این کابینت می افزاید. این سبک کابینت دارای تنوع بسیار زیادی می باشند. تنوع بالا در این کابینت دست مشتریان را برای انتخاب کابینت با هر طرح و رنگی باز می گذارد.

 

معرفی روکش چوب

 

 

مقایسه کابینت چوبی و روکش چوب:

از نظر ظاهری و رنگ ،مسلما کابینت های چوبی بر کابینت های روکش چوب ارجعیت دارد. زیرا کابینت های چوبی کاملا از نظر رنگ طبیعی می باشند و کابینت های روکش چوب دارای رنگ مصنوعی می باشد. از نظر هزینه ای کابینت روکش چوب نسبت به کابینت های چوبی بسیار مقرون به صرفه خواهند بود. کابینت های چوبی به دلیل طبیعی بودنشان دارای قیمت بالایی می باشند. استحکام و مقاومت کابینت های تمام چوب نسبت به کابینت های روکش چوب بسیار بالاتر می باشد. کابینت های روکش چوب به دلیل ضخامت کمی که دارند دارای مقاومت بسیار پایینی می باشند. شما برای کابینت آشپزخانه جدید خود میتوانید به راحتی با در نظر گرفتن این مقایسه ها انتخاب خود را قطعی نمایید.

انواع کابینت روکش چوب:

دو نوع کابینت با روکش چوب در صنعت کابینت سازی داریم، که هر کدام دارای ویژگی ها، مزییت ها و معایب می باشند که در ادامه به توضیح آن می پردازیم.

 1. کابینت با روکش طبیعی:

  • کابینت با چوب ملچ
  • کابینت با  چوب راش
  • کابینت با  چوب بلوط
  • کابینت با  چوب گرد
 2. کابینت با روکش مصنوعی:

  • کابینت با روکش ام دی اف
  • کابینت با روکش هایگلاس
  • کابینت با روکش ملامینه
  • کابینت با روکش اکریلیک

   

کابینت با روکش مصنوعی

 

مزییت های کابینت با روکش چوب:

 

مزییت های کابینت با روکش چوب

 

 

معایب کابینت با روکش چوب:

نتیجه گیری:

امروزه نوعی از کابینت در بازار کابینت سازی تولید و به فروش میرسد، که از نظر ویژگی ظاهری شباهت بسیار زیادی به کابینت های تمام چوب دارد و دلیل ساخت این نوع از کابینت این است که، طرفداران کابینت با چوب طبیعی به دلیل بالا بودن قیمت آن قادر به انتخاب این نوع کابینت نیستند. طراحان و سازندگان کابینت با در نظر گرفتن کابینتی که از نظر ظاهری، برخی ویژگی های کابینت چوبی را دارند و از همه مهم تر از نظر قیمتی بسیار مقرون به صرفه می باشند، این امکان را برای طرفداران کابینت چوب فراهم کردند تا به تهیه کابینت مورد علاقه خود بپردازند.

شرکت سلام هنر چوب، دارای انواع کابینت روکش چوب با طرح ها و رنگ های متنوع می باشد. ارائه انواع خدمات در رابطه با کابینت سازی با چندین سال سابقه کار، در زمینه تولید این نوع کابینت توسط مجموعه سلام هنر چوب صورت میگیرد. کیفیت بالا را از سلام هنر چوب بطلبید. برای اطلاعات بیشتر با پیمانکار ساخت کابینت در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *