logo

برای تجربه همکاری لذت بخش با یک تیم حرفه ای حتماً با ما تماس بگیرید

jQuery(".tho-auto-off input").focus(function(){ jQuery(this).attr('autocomplete', 'off'); });

کابینت سازی در منطقه 1 و 2 تهران

سـلام هـنر چـوب تولید کننده و طراح تخصصی انواع کـابینت در سبک های مـدرن ،کلاسیک و نئوکلاسیک در منطقه 1و2 است. این مجموعـه بـا بـیـش از 21 سال سابقه و اجرای پروژه های اداری، تجاری و مسکونی متعدد در منطقه تجریش،نیاوران،فرمانیه،زعفرانیه،کامرانیه، احتشامیه، اقدسیه، پاسداران، سعادت آباد در شمال تهران ، آماده ارائه خدمات طراحی و اجرا با بهترین متریال می باشد.

پیمانکار کابینت سازی در منطقه 1 و 2 ، با پیشینه ای بیشتر از بیست سال تجربه، هنر و تخصص و پروژه های متعدد اجرا شده و در حال انجام در شمال تهران و  این چنین داشتن افتخار همکاری با بزرگترین معماران و گروه های ساختمانی برتر کشور ، در حال حاضر با استفاده از تکنولوژی روز دنیا در جهت جلب رضایت هر چه بیشتر کارفرمایان عزیز، اقدام به ارائه و انجام طرح های مدرن و خاص در عرصه ساخت کابینت ، ساخت درب چوبی ، مدل سازی و اجرای چیدمان چوبی ، طبق پسند شما عزیزان  ارائه کرده است. مجموعه سلام هنر چوب در راستای رسیدن به مقصود بزرگ خویش که همان جلب رضایت کامل کارفرمایان ارجمند می باشد. مبادرت به استفاده از ساخت آوری های به روز دنیا و تصرف کردن تمام اقدامات لازم جانب اجرای کار از مرحله طراحی تا پایان کار نموده و در هیچکدام از مرحله های کار نیاز به به شراکت و همدستی نیروهای متفرقه ندارد.  

همین امر عامل اصلی اجرای با کیفیت و تندروی بالای پروژه ها در مجموعه سلام هنر چوب می باشد و شما متقاضی عزیز بهتر از هر کس بر این موضوع واقفید که وقتی یک مجموعه از وجود نیروهای متخصص و تمامی توانایی های اخیردر حوزه کاری و مدنظر خود برخوردار باشد قطعا در عرضه و انجام  فعالیت های پس از فروش به مصرف کنندگان پیروز خواهد بود . و در اخر باید گفت که  از دید مجموعه سلام هنر چوب ارائه پروژه پایان کارشان نیست بساکه تازه آغاز عرضه  فعالیت ها و خدمت های پس از فروش می باشد .

 

انتخاب بهترین کابینت سازی در ایران

1- شایستگی تولید بالا از نظر نیروی انسانی و تجهیزات
2- در تصرف داشتن ماشین آلات توسعه 
3- توانمندی در  روان ساختن مدل‌ های گوناگون کابینت آشپزخانه
4- چگونگی در ساخت، حالت رنگ پذیری و منصوب
5- حمایت و فعالیت های بعد از فروش شایسته
6- در اختیار داشتن  طراحان  کارکشته و با پیشینه بالا
7- اثبات لیست قیمت آشکارا و  نکته بین
8- تکمیل پروژه در فرصت انتخاب شده و طبق قرارداد

 

معیار انتخاب بهترین کابینت سازی در ایران چیست؟

برای برگزیدن و معین سازی شرکت‌های معظم کابینت سازی تهران ملاک های زیادی را می‌توان در نظرتان گرفت.برای نمونه  شاید توان تولید بالای یک شرکت از نظر نفرات و تجهیزات ، معیار خوبی برای سطح بالا بودن آن مجموعه انتساب به دگر شرکت‌ها باشد. این میزان به ویژه برای بنیاد های بزرگ در حوزه ساختمان سازی و معمارانی که مدل سازی های بزرگ پرکاری دارند دربردارنده ارزش زیادی است. ولی یکی از نکاتی برای فرد مصرف کننده اهمیت زیادی دارد چگونگی و نیز طراحی که شده است میباشد. ناگفته نماند که طراح های کابینت چوبی لوکس که به دلیل طراحی خاصی که دارد گران تر میباشد بیشتر در منطقه های 1و 2  شمال تهران مورد استفاده قرار میگیرد.

معتبرترین شرکت کابینت سازی

کنون افراد بسیار کمی پیدا میشود که بخواهند برای دکور و طراحی دکوراسیون زیبای اتاقشان از کمد دیواری های ام دی اف استفاده کنند. با توجه به تحقیقات صورت گرفته شده است بیشتر افرادی که در خانه های بزرگ و لوکس زیندگی میکنند بیشتر از دکوراسیون چوبی استفاده میکنند. اکثرا انتخاب کابیت تمام چوب همچنین مبلمان و کد همیشه گذینه اول است.

معتبرترین شرکت کابینت سازی کدام شرکت است؟

بسیاری از افراد مصرف کننده این نظر دارند که با یانکه هزینه وسایل های چوبی خانه بسیار بالا میباشد اما با یک بار خرید میتوان تا چندسال از این محصول استفاده کرد. پس افرادی که خریدار هستند با انتخاب درست و مناسب میتوانند تا چندین سال از وسایلی که خریداری کرده اند مصرف کنند و بتوانند از زندگی با وسایلی مناسب لذت کامل را ببرند تا هیچ وقت احساس نارضایتی از کابینتی که گرفتند نکنند. مجموعه سلام هنر چوب با بیش از انجام 100 نمونه کار های متعدد در منطقه های 1 و 2 باعث شده تا به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های کابینت سازی در خدمت شما مشتریان گرامی میباشد.

کابینت نئوکلاسیک منطقه 1و2

کابینت نئوکلاسیکیکی کنون یکی از تازه ترین و آسان ترین کابیت های کلاسیک میباشد که برگرفته شده از کابینت های مدرن و کلاسیک میباشد. از لحاظ قیمتی این کابیت آشپزخونه از کابینت های چوبی بسیار مناسب تر و ارزان تر میباشد همین امر باعث تا محبوبیت خاصی بین افراد مصرف کننده پیدا کند. اکثرا در شرکت های کابینت سازی منطقه های 1 و 2 به افراد خریدار و مصرف کننده بیشتر کابینت نئوکلاسیک پیشنهاد میکنند. جالب است که بدانید بیشتر دنبال کننده ها که دنبال تغییر دکارسیون هستند همیشه برای آشپزخانه خود به دنبال ترکیب رنگ های سفید با رنگ های چوب و طوسی هستند.

برای مشاوره تماس بگیرید 09121076269

کابینت کلاسیک منطقه 1 و 2

کابینت کلاسیک دارای سه زیر شاخه میباشد که کابینت های روکش چوب، کابینت ممبران، وکیوم و همچنین کابینت تمام چوب به نام کابینت های کلاسیک شناخته شده اند. ویژگی های ظاهری کابینت های کلاسیک میتوان به حکاکی هایی که صورت گرفته شده است اشاره کرد که تمامی این حکاکی هایی که صورت گرفته شده است با دستگاه های تمام اتوماتیک سی ان سی میباشد که بر روی کابینت ها حک شده است، به همین دلیل گل های زیادی را بر روی کابینت های کلاسیک میتوانید مشاهده کنید.

پیشنهاد کابینت کلاسیک منطقه 1 و 2

این سه تا کابینتی که نامیده شده از نظر ظاهری همسانی زیادی دارند اما تولید و همچنین قیمتی بسیار گوناگون دارند. به دلیل طبیعی بودن چوب ها و برگرفته شده از درخت ها میباشد به همین دلیل یکی از باشکوه ترین و قیمت بالا ترین کابینت ها از نوع چوبی میباشد که از جنس تمام چوب میباشند. اما قیمت اصلی این کابیت به گونه ای میباشد که در طی این سالها باعث شده فروش این کابینت ها کمتر شود. از دیگر کابینت های کلاسیک میتوان به کابینت ها با روکش چوبی اشاره کنیم که کاملا متشابه کابینت های چوبی میباشد و هیچ فرقی با کابینت های چوبی اصل نمیکند. یکی از تفاوت های اصلی این دو کابینت در جنس تشکیل دهندشان میباشد که کابینت های طرح چوب از جنسه  ام دی اف هستند و هیچ چوبی استفاده نشده است.

کابینت ممبران یا وکیوم

کابینت ممبران یا وکیوم آخرین عضو از خانواده کابینت های کلاسیک است این نوع کابینت هم از نظر ظاهری شبیه کابینت چوبی و روکش چوب است. اما تفاوت هایی در قیمت کابینت ممبران و نحوه تولید این مدل کابینت وجود دارد که به توضیح آن می پردازیم. یکی از جذاب ترین و پرطرفدارترین کابینت هایی که در سالهای جاری خیلی زیاد مورد توجه کارفرمایان قرار گرفته اند، کابینت های ممبران است. این کابینت ها ترکیبی از کابینت کلاسیک و مدرن هستند و به همین امر زیبایی و ویژگی های مثبت هر یک را در کنار هم قرار داده است. کابینت وکیوم یا کابینت ممبران به این خاطر که از ورق های ام دی اف تشکیل میشود، نسبت به نوع تمام چوبی از لحاظ قیمت مناسب تر بوده و زیبایی آنها به دلیل حکاکی های صورت گرفته بر روی درب، تاج، ستون و سرستون ها و زیر چراغ می باشد که با دستگاه سی ان سی صورت می گیرد. از نظر سلام هنر چوب کابینت سازی منطقه 1 و2 از دیگر خصوصیات خوبی که باعث شده است کابینت وکیوم در شمار جذاب ترین و مدرن ترین مدل کابینت آشپزخانه قرار بگیرد، جنس روکش استفاده شده در آن می باشد. ورق های ونیل خیلی مقاوم و با کیفیت با دستگاه و تجهیزات خاص روی بخش های مختلف کابینت نصب میشوند. با توجه به تنوع رنگ زیاد در کابینت های روکش وکیوم، می توان انتخاب خود  را با رنگ سال و نوع دکوراسیون مورد نظر خود انتخاب نمود. از رایج ترین رنگ های این کابینت ها میشود به سفید و رنگ کرم اشاره کرد که باعث میشوند فضای داخلی آشپزخانه زیبا و باز به نظر بیاید.

برای آگاهی بیشتر درباره ما کلیک کنید

کابینت هایگلاس منطقه 1 و 2

از دیگر انواع گونه های کابیت آشپزخانه که طراحی بسیار زیبایی دارند میتوان به کابینت های مدرن اشاره کرد که از جمله میتوان از کابینت هایگلاس نام برد. یکی از ویژگی های بسیار مهم که هر کابینتی باید داشته باشه بدنه مقاوم میباشد که در کوچیک ترین ضربه آسیب زیادی نبیند . یک یاز مزایای اصلی استفاده این کابینت دارای ورق های ام دی اف میباشد که از استقامت بالایی برخوردار است همچنین روکش های استفاده شده بر روی این کابینت ها از ورق های پلکسی میباشد که باعث درخشندگی و زیباتر شدن کابینتتان میشود.

پیشنهاد کابینت هایگلاس منطقه 1 و 2

یکی از جدیدترین مدل های کابینت آشپزخانه هایگلاس میباشد که در طیف رنگ سفید، طلایی، مشکی، اکلیلی، نقره ای، خاکستری توسط سلام هنر چوب در کابینت سازی تولید و طراحی شده است. مدل جدید این کابینت ها به گونه ای طراحی شده هیچگونه دستگیره ای در این کابینت به کار نگرفته شده است به همین دلیل با طراحی متفاوت و زیبایی که دارد باعث شده تا طرفداران زیادی پیدا کند و به زیبا تر شدن مدل آشپزخانیتان کمک بسیاری کند.

پیشهاد کابینت ام دی اف منطقه 1 و 2

به غیر از کابینت های کلاسیک، کابینت های زیای تولید شده است که دارای بدنه ای ام دی اف و نئوپان میباشد. البته ورق های ام دی اف دارای قیمتی کاملا مناسبی دارد نسبت به بقیه کابینت ها و نسبت به چوب های طبیعی از استقامت بالایی برخوردار است، همچنین این نوع کابینت ها با برخورد با ضربه، رطوبت و وزن سنگین شکلیت خود را از دست نمیدهند. از جدیدترین ومدل های کابینت آشپزخانه میتوان به طرح انرو اشاره کنیم.

پیشهاد کابینت ام دی اف منطقه 1 و 2

کابینت های ام دی اف تشکیل شده از کابینت های ممبران و هایگلاس میباشد که با طراحی منحصر به فردی که دارد یک جلوه زیبا و کاملا مدرنی را ایجاد کرده است. به همین علت بسیاری از افرادی که در منطقه های 1 و 2  هستند از این محصول استفاده میکند. از مهم ترین خصوصیات کابینت انزو میتوان به ورق های ام دی اف تشکیل شده است که بالای 25 میلیمتر قطر دارد. همچنین بهتر است که بدانید این نوع سبک از کابینت ها دارای حکاکی های ساده ای که دارد به عنوان یک کابینت ساده و با ظرافت محسوب شده است. از ترکیبات رنگی به کار در رفته در این کابینت ها میتوان به پلی اوتان اشاره کرد به خاطر همین جلوه بسیار خوبی دارد و همچین در تابش خورشید نور خوبی را به جلوه در میاورد. یکی دیگر از مدل های پرطرفدار کابینت های ام دی اف میتوانیم به کابینت پست مدرن اشاره کنیم. این کابینت تشکیل شده از سبک های کلاسیک و مدرن میباشد . از جدیدترین نوع کابینت ها میتوان به پولیشی و وکیوم اشاره کنیم.

برای اطلاع از قیمت کابینت میتوانید صفحه قیمت کابینت را ببینید

سخن پایانی

در انتخاب  مقاطعه کار خود برای نصب و همچننی ساخت کابینت ها دقت زیادی کنید . از اینکه در کنار مجموعه سلام هنر چوب هستید از شما کمال سپاسگزاری را داریم و آرزومندیم این نوشته برایتان سودبخش و موثر واقع شده باشد. . برای اکتساب معلومات بیشتر در خصوص کابینت آشپزخانه جدید، سونا خشک آماده، پیمانکار ساخت کابینت، کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک، کابینت آشپزخانه هایگلاس و … با مار در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی نمایند.

0
سال ارائه خدمات
0
پروژه اجرا شده

مقالات