logo

برای تجربه همکاری لذت بخش با یک تیم حرفه ای حتماً با ما تماس بگیرید

jQuery(".tho-auto-off input").focus(function(){ jQuery(this).attr('autocomplete', 'off'); });

کابینت نئوکلاسیک،جزء کابینت های مدرن و به روز می باشد.در واقع این کابینت با طرح های مدرن و زیبا،کابینت لوکس آشپزخانه می باشد.از آنجایی که پس از مدتی طرح های کابینت کلاسیک،دچار یک نواختی زیادی شده اید کابینت های نئوکلاسیک به ذهن طراحان رسید.طراح های کابینت و دکوراسیون با تلفیق سبک مدرن و سبک کلاسیک،سبک بسیار جدید و منحصر به فردی به نام سبک نئوکلاسیک را پدید آوردند.همانطور که از نامش پیداست،سبک نئوکلاسیک شباهت بسیاری به سبک کلاسیک دارد.از آنجایی که پایه متریال کابینت های نئوکلاسیک چوب می باشد،طراحان هیچ محدودیتی برای ساخت و ابزارخوری کابینت ندارند.در واقع سبک نئوکلاسیک یک سبک فوق العاده ساده می باشد و فاقد هرگونه منبت و شلوغ کاری می باشد. این کابینت ها، به دلیل سادگی ظاهری که دارند شباهت زیادی به کابینت های مدرن دارند.

کابینت کلاسیک:

کابینت های کلاسیک جزء کابینت های پر طرفدار میباشد. برای این که بدانید کابینت نئوکلاسیک چیست در این مقاله همراه ما باشید.سبک کابینت کلاسیک،یکی از لوکس ترین و به روز ترین کابینت های موجود در بازار به حساب می آید. کابینت کلاسیک دارای تون ، سرستون،منبت و ابزا خوری های بسیار زیاد می باشد.کابینت کلاسیک به کابینتی گفته میشود که جنس آن از چوب می باشد و روی آن ابزار خوری های مجلل و شلوغ به کار میرود.به طور کلی کابینت های کلاسیک از چوب طبیعی ساخته شده اند.اما استفاده چوب طبیعی در کابینت کلاسیک،از نظر قیمتی بسیار افزایش می یابد.اگر میخواهید قیمت کابینت کلاسیک برای شما مقرون به صرفه باشد میتوانید از روکش چوب استفاده کنید.روکش چوب بر روی ام دی اف زده می شود و سپس قابل استفاده و ابزار خوری می باشد.

 

 

کابینت کلاسیک

 

کابینت مدرن:

کابینت مدرن یک سبک پرطرفدار دیگر می باشد.کابینت مدرن دارای ظاهری ساده می باشد. حتی در بسیاری از طراحی های کابینت مدرن، دستگیره از کابینت حذف شده.کابینت مدرن مناسب آشپزخانه های کوچک می باشد.کابینت آشپزخانه مدرن دارای رنگ بندی و طرح های بسیار ساده ای می باشد.این سبک کابینت مناسب افراد ساده پسند و افرادی که دکوراسیون داخلی منزلشان از سبک مدرن استفاده شده مناسب می باشد.

 

 

کابینت مدرن

 

تفاوت کابینت کلاسیک و کابینت نئوکلاسیک چیست؟

طبق توضیحاتی که در بالا درباره کابینت کلاسیک و مدرن دادیم،کابینت نئوکلاسیک چیزی مابین این دو می باشد.لازم به ذکر است ،کابینت نئوکلاسیک همانند کابینت کلاسیک دارای طرح بندی و ابزار خوری شلوغ نمی باشد. کابینت نئوکلاسیک به اندازه کابینت مدرن هم ساده نمی باشد.درواقع اگر بخواهیم یک تعریف کلی درباره کابینت نئوکلاسیک بگوییم این است که این سبک کابینت،سبکی ما بین مدرن و کلاسیک می باشد.به طور کل کابینت نئوکلاسیک دارای طرحی بسیار ساده است و بدنه آن ابزار خوری خیلی شلوغ ندارد.

ویژگی های کابینت نئوکلاسیک:

 

ویژگی های کابینت نئوکلاسیک

 

 

مزییت کابینت نئوکلاسیک:

رنگ بندی کابینت نئو کلاسیک:

نتیجه گیری:

همانطور که در بالا به طور کامل توضیح دادیم .کابینت نئوکلاسیک تلفیقی از کابینت مدرن و کلاسیک می باشد.پس نتیجه میگیریم کابینت نئوکلاسیک، دارای ویژگی های مشترک بین کابینت مدرن و کابینت کلاسیک می باشد.لازم به ذکر است، این کابینت تمام ویژگی های مثبت کابینت مدرن و کلاسیک را دارا می باشد.

شما هر آنچه که از یک شرکت کابینت سازی انتظار دارید،مجموعه سلام هنر چوب، برای شما با بهترین کیفیت و قیمت فراهم کرده است.مجموعه سلام هنر چوب،در زمینه تولید کلبینت های نئوکلاسیک بهترین هارا برای شما عرضه میکند.شما برای مشاهده کامل محصولات شرکت سلام هنر چوب،میتوانید محصولات موجود در این سایت را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *