logo

برای تجربه همکاری لذت بخش با یک تیم حرفه ای حتماً با ما تماس بگیرید

jQuery(".tho-auto-off input").focus(function(){ jQuery(this).attr('autocomplete', 'off'); });

از آن جایی که آشپزخانه مهم ترین قسمت یک خانه می باشد،و امروزه اکثر آشپز خانه ها به صورت اوپن می باشد و مهم است که، از چه دکوراسیونی جهت زیبا سازی آن استفاده میکنیم .زیرا نمای آن در ظاهر منزل ما نقش اساسی را ایفا میکند.این نکته بسیارمهم است که، برای زیبا سازی آن از کابینت های زیبا و با کیفیت استفاده شود. کابینت های پلی گلاس یکی از بهترین انواع کابینت های موجود در عرصه کابینت سازی می باشد .که با کیفیت عالی که دارد،توانسته زیبایی خود را در آشپزخانه های ایرانی به رخ بکشد.از آن جایی که رنگ، یکی از مهم ترین ویژگی هایی است که در آشپزخانه های کوچک نقش دارد،باید توجه داشت که از چه نوع کابینتی، برای فضاهای کوچک استفاده میکنید.کابینت های پلی گلاس به شدت برای آشپزخانه های کوچک پیشنهاد میشود ،چون سطح براق آن و بازتاب نوری که از برخورد آن به کابینت به وجود می آید باعث میشود، فضای آشپزخانه را بزرگتر نشان دهد.

کابینت پلی گلاس چیست؟

کابینت پلی گلاس از کابینت ام دی اف خام تشکیل شده است.برای ساخت این کابینت ،بر روی سطح ام دی اف لایه ای از جنس ملامین بر روی هردوسطح پشتی و رویی آن کشیده می شود.و بعد روی آن لایه ی ملامینی ، لایه ای نازک از جنس پلی استر میزنند. دلیل اضافه کردن پلی استر به این مرحله این است که ،وجود آن مقاومت کابینت را افزایش میدهد.ورق پلی گلاس به وجود آمده از نظر ظاهری بسیار براق می باشد و همانند شیشه از اهر شفافی برخوردار می باشد.ممکن است شما در رابطه با تشخیص نوع کابینت دچار مشکل شوید. به این دلیل که کابینت پلی گلاس از نظر ظاهری بسیار شبیه به کابینت آشپزخانه هایگلاس است.اما تنها تفاوتی که این دو را از هم متمایز می کند در لایه رویی آن است،یعنی همان پلی استری که روی کابینت های پلی گلاس زده میشود کیفیت آن را بالا برده و آن را نسبت به کابینت های، های گلاس مقاوم ترمیسازد.

 

کابینت پلی گلاس چیست؟

 

ویژگی های کابینت پلی  گلاس:

 طیف رنگی کابینت پلی گلاس:

رنگ این کابینت بسته به رنگ ملامینی که بر روی ام دی اف کشیده میشود، قابل تغییراست .این کابینت ها علاوه بر این که دارای طیف رنگی بسیاری می باشد ،اما در کل دو نوع مات و براق موجود می باشد.که بنا برسلیقه مشتری، میتواند براق یا مات آن را انتخاب کند.همان طور که در بالا گفتیم بازتاب نورازکابینت، های گلاس براق بسیار زیاد می باشد. در نتیجه کابینت های براق نسبت به مات، قدرت انعکاس نور بیشتری را دارد.جالب است بدانید در برخی موارد در کابینت ، های گلاس رنگ شفاف و مات را باهم ترکیبی به کار میبرند و جزء جلوه های خاص و به شدت زیبا به کار میرود.

 

تفاوت کابینت پلی گلاس و های گلاس:

  1. اولین تفاوتی که می توان به آن پرداخت،تفاوت در رنگ و ظاهر آن ها می باشد.این کابینت نسبت به کابینت های گلاس  دارای سطح براق و شفافی می باشد.
  2. به دلیل کیفیت بالاتر این کابینت ، قیمت آن نسبت به های گلاس بالاتر می باشد.
  3. دوام ومقاومت کابینت پلی گلاس نسبت به کابینت، های گلاس بیشتر است و میتواند سال های بیشتری را عمر کند.
  4. میزان خط و خش روی کابینت پلی گلاس اصلا هیچ معنایی ندارد چون سطح آن جوری ساخته شده است که خط و خش روی آن اصلا کشیده نمی شود.در صورتی که این کابینت بسیار خط و خش پذیرمی باشد و کوچکترین خش را رو خود نشان میدهد.
  5. این کابینت در مقابل رطوبت بسیار مقاوم است در صورتی که کابینت ، های گلاس مقاومت بسیار کمتری دارد و باید مراقب رطوبتی که به آن وارد میشود بود.
  6. این کابینت در مقابل حرارت هیچگونه تغییری را از خود بروز نمی دهد ،در صورتی که کابینت های گلاس  با کوچک ترین حرارت شامل تغییر رنگ میشود.
  7. برای نظافت این کابینت ها میتوانید از قوی ترین محصولات شیمیایی استفاده کنید. در صورتی که برای نظافت کابینت های گلاس، باید دقت کنید تا مواد شیمیایی اصلا با آن برخورد نکند.

نکته: این کابینت از نظر کیفیت ، مقاومت و زیبایی بسیار تاییده شده و به کسانی که دنبال کابینت هایی خاص هستن پیشنهاد میشود.کابینت های پلی گلاس تمام شرایط آب و هوایی مقاوم بوده و میتواند در مناطق مختلف هوایی ،بهترین مقاومت را از خود نشان دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *