logo

برای تجربه همکاری لذت بخش با یک تیم حرفه ای حتماً با ما تماس بگیرید

jQuery(".tho-auto-off input").focus(function(){ jQuery(this).attr('autocomplete', 'off'); });

یکی از انواع چوبی که در کابینت سازی به کار برده میشود،چوب ملچ نیز می باشد.در واقع اگر بخواهیم معنی کلمه ملچ را بگوییم،ملچ یک نوع درخت در جنگل می باشد که با چوب آن درخت، به کابینت سازی پرداخته میشود.رنگ چوب ملچ،قهوه ای مایل به قرمز می باشد.بافت چوب ملچ تقریبا سخت و دشوار می باشد.ظاهر کابینت با چوب ملچ بسیار زیبا می باشد.بعد از تهیه چوب ملج،آن را به لایه های نازک درآورده و بر روی ام دی اف خام زده میشود.شما عزیزان برای انتخاب کابینت آشپزخانه جدید، میتوانید کابینت با چوب ملچ را در گزینه های انتخابی خود قرار دهید.

 

 

کابینت چوب ملچ چیست؟

 

مراحل ساخت کابینت با چوب ملچ:

چوب ملچ به وسیله تیغ های بسیار تیز و مخصوص لایه لایه میشود و سپس چوب ملچ را همراه با دستگاه پرس بر روی ام دی اف خام می چسبانند.چوب ملچ قابلیت این را دارد که بر دو طرف ام دی اف خام بچسبد.روکش ملچ در ضخامت های متفاوت به صورت لایه لایه در می آید.هرچه ضخامت چوب ملچ بیشتر باشد طول عمر و ماندگاری آن نیز بیشتر می باشد.

ویژگی های کابینت با چوب ملچ:

 

ویژگی های کابینت با چوب ملچ

 

رنگ بندی کابینت ملچ:

پس از اینکه مشتری رنگ کابینت مورد دلخواه خود را انتخاب کرد،بر روی آن رنگ پلی استر یا پلی اورتان زده میشود.و طی مراحلی روی آن سمباده زده میشود و سپس مجدد روی آن رنگ میشود.این مرحله ها تا زمانی که کابینت به مرحله قابل استفاده نزدیک شود ادامه دهید.

مزییت کابینت ملچ:

 

مزییت کابینت ملچ

 

معایب کابینت ملچ:

نتیجه گیری:

همانطور که گفته شد کابینت ملچ دارای رنگ بندی و طرح های بسیار زیبا و متنوع می باشد که این رنگ ها کاملا طبیعی می باشند و به هیچ وجه ساختگی نمی باشند.کابینت های چوب ملچ جزو کابینت هایی با مقاومت بسیار بالا می باشند.این نوع کابینت در برابر خط و خش بسیار مستحکم می باشند.از آنجایی که کابینت یکی از مهم ترین اجزای آشپزخانه می باشد،انتخاب کابینت بسیار مهم می باشد.با توضیحات کاملی که به شما جهت کابینت  با چوب ملچ داده شد. شما میتوانید با نهایت اطمینان به انتخاب این نوع کابینت بپردازید.

خدمات ساخت و نصب کابینت ها در طرح ها و مدل های مختلف را در کوتاه ترین زمان ممکن از مجموعه سلام هنر چوب بخواهید. متخصصان و کارشناسان متبحر سلام هنر چوب ،با توجه به خواست شما بهترین سبک کابینت را با در نظر گرفتن آشپزخانه تان معرفی کرده و بعد از بسته شدن قرارداد، در کوتاه ترین زمان ممکن نتیجه را به شما تحویل خواهند داد. مجموعه سلام هنر چوب آماده اراعه خدمات به شما عزیزان می باشد.شما میتوانید برای دنبال کردن کابینت لوکس آشپزخانه،کابینت آشپزخانه مدرن و دانستن قیمت انواع کابینت آشپزخانه با همکاران ما در مجموعه سلام هنر چوب در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *