logo

برای تجربه همکاری لذت بخش با یک تیم حرفه ای حتماً با ما تماس بگیرید

jQuery(".tho-auto-off input").focus(function(){ jQuery(this).attr('autocomplete', 'off'); });

امروزه کابینت کلاسیک چوبی ،جزو پر طرفدارترین نوع کابینت محسوب میشود. این نوع کابینت یکی از لوکس ترین و به روز ترین نوع کابینت محسوب میشود.کابینت های کلاسیک ،خود به چند دسته تقسیم میشود.کابینت های کلاسیک دارای چهار سبک نیز میباشند.

  1. کابینت کلاسیک ممبران
  2. کابینت کلاسیک چوبی
  3. کابینت کلاسیک رومی
  4. کابینت کلاسیک روکش چوب

هر کدام از این کابینت کلاسیک ها ،دارای ویژگی ها و نحوه ساخت متفاوت خود می باشند. اما در این مقاله میخواهیم درباره کابینت کلاسیک روکش چوب صحبت کنیم.کابینت کلاسیک با روکش چوب جزو شیک ترین و لوکس ترین نوع کابینت محسوب میشود.این نوع کابینت، برای کسانی که خاص پسند هستن گزینه بسیار عالی می باشد.

ویژگی های کابینت کلاسیک :

کابینت کلاسیک دارای ویژگی های فراوانی می باشد اما یکی از ویژگی های ظاهری آن ویترینی بودن آن است.در واقع اگر بخواهیم یک تعریف کلی از کابینت های کلاسیک بگوییم ،به کابینتی کلاسیک میگویند که جنس آن از چوب باشد و روی بدنه بیرونی کابینت تراش کاری و حکاکی شده باشد.کابینت های کلاسیک بهتر است در آشپزخانه های بزرگ به کار روند.و توجه داشته باشید، در آشپزخانه های کوچک اصلا به کار نبرید.زیرا این مدل کابینت ،بسیار شلوغ بوده و فضای کوچک را کوچک تر میکند.برای آشپزخانه هایی با فضای کم ،پیشنهاد میشود از کابینت های مدرن استفاده کنید.اصلی ترین ویژگی کابینت های کلاسیک ،حکاکی است که رو این کابینت ها انجام میشود .که میتوان به دو صورت دستی و با ماشین آلات انجام داد.البته که حکاکی با دست بسیار با ارزش تر و ظریف تر می باشد .اما امروزه با ساخت دستگاه های پیشرفته ،حکاکی با ماشین هم زیباست.مزییت بزرگ کابینت های کلاسیک، بزرگ و جادار بودن آن است که، دارای فضای زیادی می باشد و وسایل زیادی را میتوان در آن جا داد.بر روی این نوع کابینت، معمولا کنده کاری و منبت کاری انجام میشود.در قسمت بالای این نوع کابینت از یک سری تاج های حکاکی شده استفاده میکنند که فضای آشپزخانه را مجلل تر میکند. کابینت های کلاسیک را هم میتوان با چوب طبیعی درست کرد و هم ورق های ام دی اف استفاده کرد.به دلیل تفاوت قیمت بسیار ،بین کابینت های کلاسیک با چوب طبیعی و کابینت های کلاسیک با ورق ام دی اف انتخاب با خودتان است که از کدام نوع چوب استفاده کنید.زیررا کابینت کلاسیک با چوب طبیعی و حکاکی با دست ،بسیار پر هزینه می باشد.

 

ویژگی های کابینت کلاسیک

 

بیشتر بخوانید: کابینت پلی گلاس

کابینت کلاسیک روکش چوب:

کابینت با روکش چوب بسیار از نظر ظاهری به کابینت چوبی شباهت دارد.این نوع کابینت های روکش چوب، به کابینت های طرح چوب شناخته شده اند.بدنه این سبک از کابینت از ام دی اف  خام درجه یک ساخته شده اند .در واقع در دو طرف این ورقه های ام دی اف یک لایه ی میلی متری نازک پرس میشود و بعد از اتمام این مرحله توسط دستگاه سی ان سی ،ابزار و نقش های مورد نظر روی کابینت داده میشود.

مزییت های کابینت کلاسیک چوبی:

 

مزییت های کابینت کلاسیک چوبی

 

بیشتر بخوانید: کابینت آشپرخانه نئوکلاسیک

رنگبندی کابینت های کلاسیک چوبی:

کابینت های کلاسیک چوبی را در فضای آشپزخانه میتوان به چندین رنگ انتخاب کرد.ابتدا برای انتخاب رنگ باید به فضا ،نور و ابعاد آشپزخانه خود دقت کنید و با توجه به این ویژگی ها رنگ کابینت خود را انتخاب کنید.کابینت خود را میتوانید به صورت تک رنگ یا به صورت چند رنگ انتخاب کنید.برای انتاخب رنگ کتبینت انتخابی خود همانطور که گفتیم به نور محیط خود توجه کنید .اگر شما از کابینت های تیره در فضای کم نور استفاده کنید، فضا را برای شما خیلی دلگیر خواهد کرد.پس از رنگ های چوبی روشن و گرم استفاده کنید.و در آشپزخانه هایی با فضای بزرگتر ،نسبت به سلیقه خودتان میتوانید هم از کابینت های تیره استفاده کنید هم روشن.

 

رنگبندی کابینت های کلاسیک چوبی

 

بیشترر بخوانید: کابینت آشپزخانه مدرن

نتیجه گیری:

کابینت های کلاسیک چوبی ،با رنگ های متنوعی که دارند میتوانند گرما را به خانه های شما ببخشند.شما عزیزان میتوانید مطابق با سلیقه خود، رنگ چوب ،طرح بندی حکاکی و تراش کاری آن را انتخاب کنید.کابینت های کلاسیک با طرح بندی فاخر خود ،میتوانند فضایی مجلل به آشپزخانه و منزل شما هدیه دهد.شما با داشتن کابینت های کلاسیک در منزلتان، میتوانید از فضای بزرگ و جادار برای وسایل خود بهره ببرید. مجموعه سلام هنر چوب ،میتواند بهترین انواع کابینت های کلاسیک چوبی با کیفیت درجه یک،در اختیار شما عزیزان بگذارد.با راه های ارتباطی زیر با ما باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *